НОВИНИ

Підготовка до Молодіжної Зеленої Конференції 2022 розпочалась!

Міжнародна молодіжна зелена конференція-2022 – це 5-денний захід на природі з великою кількістю екскурсій, вправ для тіла та мозку, у вельми цікавому форматі: конференція обєд

Ближче до принципів природи

Вперше 6 квітня ц.р. вебінар ThinkForest Європейського інституту лісу EFI був присвячений наближеному до природи лісівництву (НПЛ) – концепції, запропонованій в Лісовій стратегії ЄС до 2030 року.

Засоби сповільнення руху

Коли ми опублікували статтю про «антикишені»: https://cutt.ly/ZWo0UPS, частина думок читачів була доволі критичною, навіть категоричною щодо їхнього встановлення на вулицях Ужгорода. І про це ми говорили лише в теоретичній площині.

SIPPO на першому міжнародному Форумі WoodInvestForum2015

На запрошення Всеукраїнської Асоціації деревообробних підприємств, експерт ГО ФОРЗА Радміла Устич представила програму SIPPO на першому міжнародному Форумі WoodInvestForum2015, 23 вересня 2015 р. у Київі.
 

Ресурсоефективність на деревообробних підприємствах: досвід меблевої фабрики "Геліка"

Наприкінці червня представники ГО ФОРЗА відвідали Меблеву фабрику Геліка”,  одного з провідних виробників меблів для учбових та дошкільних закладів, бібліотек, офісних та глядацьких приміщень в Україні, виробничі підрозділи якого