Зустріч партнерів проекту DETLUP

Чергова зустріч партнерів проекту DETLUP відбулась 30 листопада 2016 р. у офісі проекту ФОРЗА в Ужгороді, Україна.
Було приємно знов зустрітись із партнерами проекту:
 

  • Громадська організація UzemnePlany.sk, Словаччина
  • Північно-угорське регіональне інноваційне агентство, неприбуткова корпорація НОРРІЯ, Угорщина
  • ГО ФОРЗА

Партнери з решти країн, а саме, Асоціація міського та регіонального планування Чеської Республіки, Агентство з інновацій та передачі технологій, Молдова, Регіональний екологічний центр для Кавказу, Тбілісі, Грузія,  Агентство регіонального розвитку Жешува, Польща, приєднались до зустрічі по скайпу.
Головною метою зустрічі було обговорити поточний стан проекту, визначити плани  та часові рамки запланованих заходів та подій.
Зустріч розпочалась із підведення підсумків результатів міжнародних семінарів «Територіальне планування у сучасних умовах: важлива складова та поштовх для успішного економічного й соціального розвитку», що вже були проведені у трьох країнах: в Україні, Грузії та Молдові. За результами подій було визначено головні виклики, з якими стикаються архітектори та дизайнери у територіальному плануванні.
На зустрічі обговорили плани на найближчий період, серед яких:

  • проведення ще двох семінарів в Україні з територіального планування. На семінарах міжнародний досвід територіального планування буде представлено іншим містам – Івано-Франківську та Вінниці. Визначено дати та ключові доповідачі кожного семінару.
  • організація навчальної поїздки до країн V4 для вивчення того, що вдалося і не вдалося досягти у розвитку регіонального та місцевого планування й управління. Під час першої з таких поїздок наприкінці лютого 2017 року  17 осіб з різних країн відвідають міста у Словаччині та Угорщині. Друга навчальна поїздка відбудеться наприкінці березня у міста Словаччини, Угорщини та Чеської Республіки. Програму буде визначено спільно партнерами проекту.

Партнери обговорили зміст Посібника для країн Східного Партнерства – один з важливих результатів проекту. У Посібнику буде представлено успішні приклади досвіду країн Вишеградської четвірки щодо територіального планування, в тому числі законодавство та приклади національних, регіональних й місцевих заходів. Наразі Посібник у попередній редакції.
Спеціалісти з містобудування, землекористування, архітектори, громадські організації, представники органів самоврядування зберуться 30-31 березня 2017 р. у Львові на кінцевому заході для обговорення результатів проекту.
style='font-size:10.0pt;mso-bidi-font-size: 11.0pt;line-height:115%;font-family:"Century Gothic","sans-serif";mso-ansi-language: UK'>