Онлайн-зустріч партнерів проекту SUMCITYNET

Сьогодні 12 березня 2021р. пройшла чергова онлайн-зустріч партнерів "SUMCITYNET: міста за покращення доступності і кліматично-сталу міську мобільність" з метою обговорення статусу виконання проектних завдань та знайомство з новою проектною менеджеркою Cпільного технічного секретаріату Аллою Настич.
Захід пройшов з активним обговоренням таких питань:
- навчальні поїздки, які мають транскордонний характер; зокрема як їх проводити враховуючи обмеження в пересуванні між країнами;
- можливість змінювати кількість учасників, у випадку якщо будуть встановлені обмеження на масові заходи через Covid 19;
- ймовірність перенесення офлайнових заходів на більш сприятливий час, замість того, щоб проводити їх в онлайн-форматі;
В ході зустрічі ми ознайомили проектну менеджерку Аллу Настич з ситуацією по реалізації проекту станом на сьогодні кожною з партнерських сторін (нагадаємо, що участь у SUMCITYNET беруть участь Білорусь, Польща та Україна). Також ми проговорили успіхи та складнощі, з якими зіткнулися переважно через карантинні обмеження.
Дякуємо учасникам за залученість до розмови та пані Аллі Настич за надані рекомендації.
Віримо, що рано чи пізно (звісно, краще рано), коронакриза відступить і реалізацію проекту SUMCITYNET нічого не стримуватиме. В будь-якому випадку, налаштування бойове і ми готові активно працювати над впровадженням його завдань, які 100% зроблять наші міста зручнішими, сучаснішими та кращими.
 
Ця інформація розміщена в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА.