Розпочинаємо роботу над акцією для школяриків "Світлячку, сяй!"

Безпека пішоходів, велосипедистів, користувачів ЛПТ у темний час доби - завжди актуальна, а тим паче в такий надскладний час, який проходить наша країна.
Вуличне освітлення вимкнене, часто не працюють світлофори, окрім всього в зимовий час набагато раніше темнішає і пізніше світає. Та пропри це, ми все одно продовжуємо ЖИТИ! Ходимо на навчання, роботу, різноманітні заходи та заклади.
Ми звернули увагу, що попри підвищенні ризики потрапити в ДТП, все одно є пішоходи та інші учасники дорожнього руху, які з року в рік нехтують чи не єдиним елементом захисту (окрім дотримання ПДР) - світловідбивачами!
Так і з'явилася ідея спільно із лідерами Учнівське самоврядування м.Ужгорода запустити просвітницьку акцію "Світлячку, сяй!"
Протягом придешніх тижнів ми завітаємо у початкові школи нашого міста, поспілкуємося з учнями 1-4 класів про безпеку руху, розповімо про види світловідбивачів, як їх правильно носити та подаруємо кожному школярику "захист світлячка".
Дякуємо Управлінню освіти за швидку реакцію та допомогу із інформуванням про нашу кампанію та всім учасникам за вчорашній мозковий штурм. Ми переконані, що захід буде не лише корисним, але, що не менш важливо для малечі - цікавим.
_______
Інформацію розміщено в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА
*Незважаючи на те, що назва країни «білорусь» присутня у назві транскордонної програми співпраці, починаючи з 24.02.2022 року співробітництво з нею не проводиться.