Вступна конференція проекту SUMCITYNET

Потреба у проекті зі сталої мобільності для Ужгорода назріла давно. Завдячуючи підтримці Програмі транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 такий проект за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочався в травні цього року, а сьогодні ми провели в Ужгороді вступну конференцію проекту "SUMCITYNET: міста за покращення доступності і кліматично-сталу міську мобільність" для зацікавлених сторін.
Локація – відкритий офіс та участь посадовців з різних гілок влади, громадських організацій та активістів спонукали на відверту розмову і жваву дискусію щодо актуальності та нагальної потреби покращувати умови для безпечного та зручного пересування маломобільних груп населення, інвалідів, дітей, батьків з дитячими колясками, велосипедистів в Ужгороді , а також щодо примусового зменшення швидкості руху автомобілів на дорогах і зменшення кількості автомобілів в історичному центрі міста. Частину наболілих проблем вирішуватимемо спільно з Ужгородською міською радою в рамках проекту. Слідкуйте за нашими новинами!
 
​Ця інформація розміщена в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА.