Електронна карта велопарковок Ужгорода

Користувачам велосипедів та легкого персонального транспорту в Ужгороді на замітку.
 
Наша організація неодноразово декларувала свою прихильність до велотранспотру і от ми готові представити ще один результат нашої роботи в рамках проєкту SUMCITYNET. Для того, щоб покращити інформування велосипедистів про наявні місця для паркування велосипедів біля закладів різного типу в Ужгороді, полегшити пересування велосипедом у місті та збільшити число пересувань міським простором на велосипеді, ми підготували електронну карту велопарковок міста Ужгород.
Враховуючи зібрану інформацію, можемо впевнено стверджувати, що Ужгород таки дуже прагне бути дружнім до екологічного двоколісного транспорту і це без сумніву тішить та надихає. 
 
Про що можна довідатися при користуванні мапою?
Зокрема, опрацьовані дані містять таку інформацію:

  • умовну назву велопарковки;
  • точну адресу розташування українською та англійською мовами;
  • GPS координати (широта і довгота);
  • кількість паркомісць для велосипедів, чи ЛПТ;
  • фотографію велопарковки.

Запрошуємо до користування електронною мапою велопарковок Ужгорода за цим посиланням: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1yijng1sTu7mFAWASL7oX79pO-rNNwn3P&usp=sharing

_______
Інформацію розміщено в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА
*Незважаючи на те, що назва країни «білорусь» присутня у назві транскордонної програми співпраці, починаючи з 24.02.2022 року співробітництво з нею не проводиться.