Підготовка до Молодіжної Зеленої Конференції 2022 розпочалась!

Міжнародна молодіжна зелена конференція-2022 – це 5-денний захід на природі з великою кількістю екскурсій, вправ для тіла та мозку, у вельми цікавому форматі: конференція обєднає молодь, експертів та управлінців з пяти країн -  Австрії, Німеччини, Італії, Словенії та України.

Разом вони зможуть подискутувати про стале зелене майбутнє Європи та розроблять Європейську молодіжну хартію про довкілля.

Це вже друга така конференція, перша відбулась у 2019 році, також за участю українських підлітків, і також за підтримки програми Erasmus Plus. Цього року партнери проекту:

  • Європейське товариство дикої природи, Австрія
  • ГО «ФОРЗА», Україна
  • Еліанте Онлус, Італія
  • Zavod Revivo, Словенія
  • Гімназія Dominicus-von-Linprun-Gymnasium Viechtach, Німеччина

1-3 травня 2022 року вони зібрались в Лунгау, або детально спланувати програму Міжнародної Зеленої Конференції у вересні 2022 року. Українські партнери взяли участь в зустрічі онлайн, але наміри привезти 12 молодих учасників з України на конференцію в Австрії в вересні 2022 року залишаються в силі. Наразі триває відбір учасників із активних підлітків, які активно брали участь в екологічних заходах та суспільному молодіжному житті у попередні роки.

Далі буде!