Хартія Європейського тижня мобільності 2018 вже доступна для завантаження

Кампанія ЄВРОПЕЙСЬКИЙТИЖДЕНЬМОБІЛЬНОСТІ з просування сталої міської мобільності дає містам та селам чудову можливість пояснити, з якими викликами вони зіштовхуються при внесенні змін у поведінку, та здобути прогресу у напрямку стратегії більш сталого транспорту.
Місцеві органи влади заохочуються до проведення заходів з підвищення обізнаності щодо певної теми і акцентів, а також запустити постійні заходи, які сприятимуть покращенню сталої транспортної ситуації в їхньому місті.
Однією з умов офіційної участі у ЄТМ є підписання органами місцевого самоврядування Хартії, яку нами перекладено на українську мову, її можна завантажкити на нашому сайті: http://forza.org.ua/uk/hartiya-ievropeyskogo-tizhnya-mobilnosti-2018

Хартію підписують органи місцевого самоврядування,які братимуть участь в організації заходів з урахуванням теми року. Її слід роздрукувати, підписати, і надіслати електронну копію (скан) місцевому кооординатору ЄТМ, в Україні - це Леся Лойко, голова ГО "ФОРЗА", емейл:lesya.loyko@forza.org.ua. Запрошуємо до участі в Європейському тижні мобільності 2018!