Приєднуйтеся до Європейського тижня мобільності 2017: Хартія ЄТМ доступна он-лайн на нашому сайті

ЄВРОПЕЙСЬКИЙТИЖДЕНЬМОБІЛЬНОСТІ (далі – ЄТМ) відбувається щороку з 16 по 22 вересня. Кампанія націлена на заохочення європейських органів місцевої влади та самоврядування вводити та пропагувати заходи із сталого транспортування, а також спонукати своїх громадян до випробування альтернатив автомобілю. 
Будь-яке місто, містечко або село запрошуються до участі у ЄВРОПЕЙСЬКОМУТИЖНІМОБІЛЬНОСТІ, навіть ті, що знаходяться поза межами Європи!
Їх он-лайн реєстрація буде схвалена, якщо вони організовують подію або захід, що мають відношення до сталої міської мобільності.
Існують три критерії участі:

  • Організація тижня заходів, з врахуванням фокусної теми року.
  • Впровадження принаймні одного нового постійного заходу, який сприятиме переходу від використання приватних автомобілів до пересування дружніми до природи способами. За можливості принаймні одним з таких заходів має бути перерозподіл дорожнього простору на користь пішохідних, велосипедних зон чи зон громадського транспорту на постійній основі, наприклад, ширші тротуари, нові велодоріжки та маршрути громадського транспорту, розвантаження схеми автомобільного руху, вищі ліміти обмеження швидкості. Постійні заходи, впроваджені раніше протягом цього року, також можуть бути враховані за умови, що вони пропагуються або урочисто відкриваються під час ЄВРОПЕЙСЬКОГОТИЖНЯМОБІЛЬНОСТІ (16-22 вересня).
  • Організація, за можливості – 22 вересня, Дня без автомобіля виділенням однієї чи декількох зон, призначених лише для пішоходів, велосипедистів та громадського транспорту принаймні на один повний день, тобто на одну годину раніше та одну годину пізніше звичайного робочого часу.

Тема цьогорічного ЄТМ – «Екологічна, доступна та розумна мобільність» із гаслом "Разом ефективніше".
Секретаріат ЄТМ щорічно готує тематичні настанови, мета яких забезпечити національних та місцевих координаторів Європейського тижня мобільності базовою інформацією про цьогорічну тему та надихнути їх до створення відповідних заходів.
Незабаром Тематичні настанови 2017 року та Посібник для місцевих органів влади та організаторів ЄТМ 2017 українською мовою будуть розміщені на нашому сайті в розділі Публікації.
Наразі ж запрошуємо місцеві органи влади ознайитися із Хартією ЄТМ 2017, яку можна завантажити з нашого сайту - http://forza.org.ua/uk/hartiya-ietm-2017.