Лісова педагогіка на Міжнародному дні мисливця

"Чому я тебе не можу знайти вже п'ять годин?!" - допитував малюка стривожений тато.
А тому, що дитина не могла відірватися від атракцій дитячого майданчику, організованого ГО ФОРЗА на Міжнародному дня мисливця J!
Ба навіть в.о.голови Державного агентства лісових ресурсів України В.Бондар не зміг втриматися та позмагався у влучності з присутніми лісівниками у спортивній зоні "Лісова казка", а також зробив фото на згадку на фотозонах.
Загалом було організовано три зони – ігрову, спортивну та арт-зони, на яких було більше 20 локацій та заходів лісової педагогіки. В ігровій інтерактивній зоні можна було ознайомитися з флорою та фауною Карпат, працюючи з магнітною дошкою "Ліси Карпат" та стендом "Тварини і рослини НПП "Зачарований край", замалювати тварин з наявних чучел на справжніх мольбертах, дослідити об'єкти природи, пограти на лісовому ксилофоні, зробити фото на згадку у фотозонах "Розправ крила", "Я великий як...", складати Джангу, грати у "Лісовий ерудит", для найменших учасників - шишкотир "Нагодуй білченя". Ірина Попович робила тематичний аквагрим. Волонтери УЖНУ допомагали на роботі арт-зони, де можна було розмалювати звичайні тематичні розмальовки та розмальовки-антистрес, зробити закладки для книжки, виготовити маски лісових звірят, скласти дерев'яні паззли, пограти в гру "Підбери рога тварині", "Визнач тварину за слідом". Неабиякою популярністю користувалися майстер-класи з вироблення медальйону на згадку та розмальовування пташок-свистульок. В спортивній зоні діти залюбки ходили на лісових ходулях, грали у фрісбі, кидали кільця на лісовому кільцебросі та влучали саморобними стрілами до мішені.
Дякуємо партнерам з НПП "Зачарований край" за спільну роботу на локації, Ірині Попович за аквагрим дітям, волонтерам УжНУ за допомогу в роботі арт-зони, Ірині Щока з European Wilderness Society за надану пересувну виставку "Співіснування людини та дикої природи", Лідії Зейкан та колективу ДП "Виноградівський ЛГ" за гостинність та організаційну підтримку, а також за активну участь - усім учасникам свята!
Більше фото на нашій сторінці у Facebook - https://www.facebook.com/pg/%D0%93%D0%9E-%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%97%D0%90-...