У Хусті пройшов велозахід "Поділися дорогою, поважай велосипедиста"

6 червня в м. Хуст пройшов захід "Поділися дорогою, поважай велосипедиста!"

Є події, на які потрібно виділити більше часу і цей внесок себе обов'язково виправдає.

Весь минулий тиждень наша сторінка у мережі Facebook "гуділа" підготовкою до заходу "Поділися дорогою, поважай велосипедиста!"
А в цій статті ми поділимося результатом нашої роботи:
 
Інформаційні листівки про правила взаємоповаги ✔️
Розіграш футболок ✔️
Слеп-браслети ✔️
Флайтери ✔️
Спілкування з велосипедистами✔️
Дитяча локація ✔️
Велозаїзд ✔️
Веловікторина ✔️
Катання на е-самокаті ✔️
 
Заради чого проводився цей захід? Нам важливо, щоб коло однодумців в нашій області зростало. Ми вирішили, що потрібно нести ідею взаємоповаги між всіма учасниками дорожнього руху широкій аудиторії. Треба привертати увагу до того, що в наших містах бракує якісної велоінфраструктури; нагадувати водіям автівок і автобусів про те, що велосипедисти теж мають право рухатися проїзною частиною дороги, тому потрібно дотримуватися 1,5м дистанції між транспортом, сповільнювати рух при наближенні до велосипедистів, не лякати їх. Звісно ж, пішоходи та користувачі велосипедів мають натомість пам'ятати про засоби індивідуального захисту, наприклад слеп-браслети, флайтери, чи безрукавки зі свотловідбивачами.
Радіємо, що хустяни зі своїми двоколісними товаришами гостинно прийняли наш захід. Ми помітили, що велосипед - улюблений транспорт для багатьох сімей у цьому чудовому місті. Про переваги роверів ми неодноразово писали у своїх публікаціях, як і про те, що владі на місцях варто звертати пильнішу увагу на те, що кількість велосипедистів зростає і для них потрібно створювати належні умови для безпечного пересування.
Дякуємо всім причетним за допомогу, зокрема вкотре співорганізаторам велозаходу ГО Велооб'єднання, Хустській міській громаді, патрульній поліції та всім і кожному, хто прийняв запрошення і підтримав всіх нас своєю присутністю!
 
Цей захід пройшов у рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА