Художній конкурс Тижня європейських лісів

ГО "ФОРЗА" в рамках напрацювань в сфері лісової педагогіки зав’язала тісні контакти з представниками багатьох шкільних лісництв, які відвідують діти, що люблять ліс. Ми віримо в те, що наші діти та молоді люди зможуть гідно представити Україну у Художньому конкурсі в рамках Тижня європейських лісів.
З приємністю повідомляємо, що Європейська економічна комісія (ЄЕК) ООН та Продовольча та сільськогосподарська комісія ООН (ФАО) організовують Спеціальний художній конкурс Тижня європейських лісів, який буде проходити в рамках самого Тижня в жовтні 2017 року. Основна ідея конкурсу полягає в підвищенні обізнаності молодих людей про значення лісу.
Художній конкурс Тижня європейських лісів відкритий для дітей і молодих людей у ​​віці від 5 до 18 років.
Звернення до дітей та молоді від організаторів конкурсу: «Що для тебе означають ліси Європи? Якщо тобі від 5 до 18 років, використовуй свою уяву та художній талант, щоб намалювати малюнок або картину в якості ілюстрації на тему Тижня європейських лісів: "Ліси, наше спільне надбання". Намалюй свої уявлення, думки і почуття про європейські ліси і поділися ними з іншими! В кінцевому підсумку твій малюнок або картина можуть бути представлені на спеціальній виставці під час Тижня європейських лісів у Варшаві (Польща) в жовтні і стати частиною календаря Тижня європейських лісів».
Імена переможців і призерів будуть оголошені на Інтернет-сайті Тижня європейських лісів в період проведення цього заходу з 9 по 13 жовтня 2017 року. Вони також будуть представлені на виставці у Варшаві (Польща) під час Тижня європейських лісів і будуть включені в календар Тижня європейських лісів. Переможці та призери отримають календар зі своїм малюнком або картиною; крім того, переможцям будуть вручатися Почесні грамоти.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Для того щоб дізнатися більше про Тиждень європейських лісів і ознайомитися з правилами конкурсу, пропонуємо відвідати Інтернет-сайт Тижня європейських лісів - http://www.fao.org/about/meetings/european-forest-week/art-contest/ru/