Другий регіональний семінар : «ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ: важлива складова та поштовх для успішного економічного та соціального розвитку» в м.Івано-Франківськ

Черговий семінар в рамках проекту «DETLUP: розвиток через територіальне планування» за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду відбудеться 22 лютого 2017 року в м.Івано-Франківськ для районних та міських архітекторів, планувальників, проектантів та представників неурядових організацій, які залучені до територіального планувавання.
Один регіональних семінар вже відбувся в Закарпатті минулого року і мав неабиякий успіх. Мета семінару:  покращення знань та спроможностей архітекторів та проектантів, представників місцевих та регіональних органів влади і самоврядування, неурядових організацій у сфері територіального планування як основи для вдалого управління і сталого місцевого розвитку та одного з головних інструментів євроінтеграції (проект програми цього семінару додається).
Проведення таких семінарів є важливим для регіонів України, оскільки, на думку фахівців, багатьом населеним пунктам та громадам краю не вистачає якісного плану розвитку території, що, в свою чергу, гальмує залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій в пріоритетні сектори економіки і розвиток громад.
Даний семінар відбудеться в конференц-залі готелю "Надія", до його проведення залучені експерти зі Словаччини та Польщі.