Завершальна конференція проекту «DETLUP: розвиток через територіальне планування» відбудеться у м.Львів 31 березня 2017 року

Громадська організація АГЕНТСТВО СПРИЯННЯ СТАЛОМУ РОЗВИТКУ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ «ФОРЗА» в партнерстві з організаціями з країн Вишеградської четвірки, Молдови та Грузії впроваджує проект «DETLUP: розвиток через територіальне планування». Проект спрямований на покращення знань місцевих і регіональних органів влади, проектантів, планувальників та неурядових організацій, з територіального планування для успішного економічного і соціального розвитку.
В рамках зазначеного проекту заплановано проведення завершальної конференції на тему: «ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ В КРАЇНАХ V4 ТА СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА ЄС: ДОСВІД, УСПІХИ ТА ВИКЛИКИ», яка відбудеться у Львові 31 березня 2017 року.
Мета: представити досвід, успіхи та виклики Словаччини, Чехії та Польщі, а також Грузії та України у територіальному плануванні задля покращення знань та професійного потенціалу архітекторів та проектантів, представників місцевих та регіональних органів влади і самоврядування, неурядових організацій у сфері територіального планування як основи для сталого місцевого розвитку.