Велозаїзд вздовж Шенгенського кордону (Словаччина)

Словаччина (Земплинська Ширава, Вігорлатські вузькоколійки, Вишнє Нємецке, Сомотор, Велька Трня) + гірський/ гравійний велосипед + елементи особистого захисту (шолом, світловідбивачі) + 3 дні + 163км + організатори Prešovská bicyklová skupina Kostitras + класна велокомпанія зі Словаччини та України = незабутній "Велозаїзд вздовж Шенгенського кордону"
У вересні цього року в рамках проекту "Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території" відбувся велозаїзд прикордонням Закарпаття, а вже з 1-4 жовтня 2021р. естафету прийняли (і гідно з цим завданням впоралися) наші партнери з Костітрас. Величезна кількість туристичних дестинацій, яку нам вдалося відвідати доводить, що велосипед - один з найкращих транспортних засобів для знайомства з природніми та культурними об'єктами будь-якого регіону. Звісно, належна інфраструктура - один з найважливіших факторів, які впливають на розвиток велотуризму.
Наші сусіди активно працюють над вирішенням подібних питань у себе в краї і чудові пейзажі на фото, якими ми хочемо з вами поділитися - результат того, що регіон відкритий для туристів на двоколісному екотранспорті.
Щиро дякуємо за запрошення, насичену програму та дружну команду!