ПЛАНУВАННЯ СТАЛОЇ МОБІЛЬНОСТІ У МІСТАХ УКРАЇНИ: ПАРТНЕРСТВО ВЛАДИ ТА ГРОМАДИ

11-12 листопада 2014 року у м.Вінниця відбудеться Круглий стіл «ПЛАНУВАННЯ СТАЛОЇ МОБІЛЬНОСТІ У МІСТАХ УКРАЇНИ: ПАРТНЕРСТВО ВЛАДИ ТА ГРОМАДИ». Круглий стіл проходитиме за фінансової підтримки фонду ім. Гайнріха Бйолля.
Організатори круглого столу: Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону ФОРЗА, Інститут розвитку міст м. Вінниця, Вінницька міська рада.
Ідея круглого столу з планування сталої міської мобільності полягає в тому, щоб продемонструвати та пояснити, мотивувати та спонукати партнерство влади та громадськості до поступових змін у транспортних системах та схемах у містах України, застосовуючи як європейський інструментарій, так і успішні приклади українських міст та громад.
В програмі круглого столу – представлення Настанов з розроблення і виконання Планів сталої міської мобільності, ознайомлення з етапами і кроками планування, представлення кращих прикладів планування сталої міської мобільності або окремих складових транспортних систем у містах України: Києві, Львові, Тернополі, Вінниці, Івано-Франківську, обмін інформацією між учасниками – представниками міст-обласних центрів України, генерування ідей та планування подальших кроків, огляд прикладів сталого транспорту в місті Вінниця.
До участі в засіданні круглого столу запрошені представники обласних центрів та міст України та експерти з України і Швейцарії, Угорщини і Словаччини.
Інформацію про програму заходу та як добратися до місця проведення заходу див. нижче.