Cтартовий семінар проєкту

Громадська організація «ФОРЗА» розпочала впровадження проєкту, націленого на вдосконалення умов та знань лісівників із застосування водозбірного принципу управління лісовими ресурсами в Українських Карпатах.
Проєкт «Найкращі управлінські практики Лісової служби США щодо збереження гідрологічних функцій лісів – Україні» здійснюється за організаційної та фінансової підтримки Лісової служби Департаменту сільського господарства США.

В рамках проєкту протягом 2022-2023 років планується проведення двох навчальних заходів:
1. Тренінгу з технічних питань на тему "Класифікація водозборів для спеціалістів з лісовпорядкування та планування лісогосподарської діяльності".
2. Тренінгу на тему найкращих управлінських практик, пов‘язаних з забезпеченням функціонування водозборів, якості водних ресурсів, адаптації та пом‘якшення наслідків зміни клімату.
З метою представлення проєкту, його запланованих заходів та основних документів, на яких базуватиметься його виконання, 9 березня 2022 року відбудеться стартовий семінар проєкту.
В ньому візьмуть участь експерти Лісової служби США, які в свій час були залучені до розробки системи класифікації та відстеження стану водозборів в системі національних лісів США.

Захід пройде на платформі ZOOM, 9 березня ц.р., з 14:30 до 17:00 к.ч.
Для участі слід зареєструватися за посиланням:https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0scO2vqDwoEtU0qXB0A73YImDfhZKayk2A?fbclid=IwAR0TMmw3glOHfjlakap9xTStQ6yLh3h8fjeciq_Avr3IZZzLcbltgaO1_Bo
Після реєстрації зареєстрована особа автоматично отримає посилання на приєднання до події.