Завершальна конференція в рамках проєкту SUMCITYNET

20 квітня 2023 року у Ряшеві пройшла завершальна конференція в рамках проєкту SUMCITYNET.
Реалізація цього проєкту припала на пандемію і повномасштабне вторгнення. Однозначно не найсприятливіший час, та тим не менше, ми здобули результати і в просвітницьких кампаніях "Поділися дорогою, поважай велосипедиста" та "Світлячку, сяй", провели 6 онлайн-воркшопів про сталу міську мобільність; у громадах Закарпаття та Львівщини відбулися зустрічі із представниками територіальних громад щодо впровадження складових міської мобільності, а також окремо організовували зустрічі з громадою Ужгорода під час підготовки ПСММ, конкурс ескізів на парклети, це все супроводжувалося інформаційною підтримкою через наш web та фб-сторінку; наші партнери з Управління міжнародного співробітництва та інновацій УМР встановили в кількох локаціях міста криті велопарковки, підвищені пішохідні переходи, понижені тротуари, камери вуличного спостереження, інформаційні табло, тактильну плитку, отримали довгоочікуваний План сталої міської мобільності. Партнери із Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego провела 3 форуми зі сталої міської мобільності, кампанію "Поділися дорогою", навчальну поїздку з обміну досвідом у Кросно, Сянок та Ряшів, на найвищому рівні вчорашній захід. Це дуже скорочена версія підсумків.
Більше ми розповіли на завершальній конференції для польської та української делегацій. З нашого боку долучилися команда проєкту від ФОРЗИ, волонтери, активісти, журналісти, представники Ужгродської міської ради та Закарпатської ОВА. Водночас, ми вирішили використати майданчик для того, щоб розповісти про ще одну важливу кампанію #BikesForUkraine через призму велотранспорту, який став рятівним у багатьох українських містах, через які пройшли воєнні дії. Ми вкотре отримали підтримку і розуміння від друзів з Польщі за що безмежно їм вдячні.
Попри всі несприятливі умови, ми раді, що проєкт "SUMCITYNET: міста за покращення доступності і кліматично сталу міську мобільність" відбувся (і частина заходів продовжиться ще протягом кількох місяців). В нас немає чарівної палички, за помахом якої ми можемо перетворити місто, яке любимо на ідеальний простір, але ми маємо інші інструменти, які показують навчають, дають змогу змінювати міське середовище на більш дружнє до ЛЮДИНИ, серед них програми транскордонного співробітництва як CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine. Дякуємо вам за підтримку важливих ідей.
_______
Інформацію розміщено в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА
*Незважаючи на те, що назва країни «білорусь» присутня у назві транскордонної програми співпраці, починаючи з 24.02.2022 року співробітництво з нею не проводиться.