"Поділися дорогою, поважай велосипедиста" в Ужгороді

Хто як святкував Всесвітній день велосипеда, а ми разом із Управлінням патрульної поліції Закарпатської області, 3 червня 2021р. в районі Боздоського парку (Ужгород), провели просвітницький захід в рамках кампанії "Поділися дорогою, поважай велосипедиста"!

В основному спілкувалися з водіями автівок та велосипедистами.

В арсеналі були:

- наліпки на машини з логотипом кампанії - велосипедним колесом. Це - свого роду знак солідарності та розуміння того, що велосипедисти - повноправні учасники дорожнього руху;

- флайтери на рюкзаки/ сумки;

- світловідбиваючі елементи, які підвищують видимість велосипедиста в темну пору доби, чи за поганої погоди;

- і обов'язково порція інформації про те, що крім дотримання ПДР потрібно самостійно випрацьовувати звичку бути терпимими до всіх учасників дорожнього руху та поважати одне одного.

До речі, цю інформацію ви також можете прочитати на нашій веб-сторінці, або за цим посиланням: http://forza.org.ua/.../podilisya-dorogoyu-povazhay... (прикріплений файл під статтею).

Зробіть свій внесок у ще одну добру справу, сміливо діліться отриманою інформацією!

Щиро дякуємо Управлінню патрульної поліції в Закарпатській області за спільне втілення цієї ідеї.

Ця інформація розміщена в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА