В Ужгороді пройшов захист ескізів парклетів

03 вересня 2021 р. для проекту SUMCITYNET видався напрочуд продуктивним днем. У Відкритому офісі біля Закарпатської обласної державної адміністрації відбувся захист ескізів парклетів в рамках конкурсу, який ми оголошували 13 серпня 2021р.
Загалом свої проекти представило троє конкурсантів (двоє з них під'єдналися до нас в онлайні із Запоріжжя та Одеської області). Кожному з учасників та журі ВЕЛИЧЕЗНА подяка за вашу роботу, активність і небайдужість до цієї теми.
Як ви пригадуєте, парклети мають з'явитися на 5 різних локаціях міста і у зв'язку з тим, що по декількох з них пропозицій не було, ми як організатори розглядаємо можливість продовжити конкурс. Отож, сприймайте цю новину як натяк на те, що можна починати/ продовжувати креативити. 8 вересня поділимося детальнішою інформацією, тому стежте за нашою сторінкою.
 
Ця інформація розміщена в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА