ПРЕС-АНОНС Інформаційного семінару Європейського тижня мобільності

Шановні колеги!
Радо запрошуємо Вас на перший інформаційний семінар проекту «Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – Карпатська мережа», що відбудеться 30 червня цього року у м. Мукачево, у приміщенні готельно-ресторанного комплексу «Аметист» (м. Мукачево, вул. Підопригори, 3).
Головною метою семінару є інформування та мотивування учасників до участі у Європейському тижні мобільності 2016 року та запровадженні постійних змін у населених пунктах області в напрямку перерозподілу простору на користь пішоходів, велосипедистів та громадського транспорту за рахунок зменшення простору для приватного автотранспорту, шляхом інформування їх про ініціативу ЄТМ, умови та правила участі в ЄТМ, представлення прикладів участі міст Європи та України протягом 2010-2015 років, анонсування конкурсу інфраструктурних покращень для Закарпатських громад та створення Карпатської мережі Європейського тижня мобільності, до якої увійдуть органи місцевого самоврядування та організації з України та Словаччини, які працюють над покращенням міської мобільності (програма заходу додається).
Під час семінару буде представлено особливості цьогорічної кампанії Європейського тижня мобільності, ідею створення транскордонної Карпатської мережі Європейського тижня мобільності та умов участі населених пунктів у цій мережі, також буде обговорено, і під час практичного завдання для учасників, напрацьовано орієнтовну програму тижня та представлено умови участі у конкурсі постійних заходів ЄТМ для громад Закарпатської області.
Представники міст Мукачево, Львів та Вінниця представлять свій досвід організації та проведення кампанії Європейського тижня мобільності.
Очікується також участь колег зі Словаччини.
Програма заходу в додатку.
Шановні колеги, у разі зацікавленості взяти участь у цьому заході просимо вас заповнити і надіслати нам реєстраційну анкету (в додатку), до 29 червня цього року. Учасники заходу будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням під час семінару.
У разі запитань або потреби уточнення інформації звертайтеся до Наталки Волошин, 0673101631, (0312) 671450, Natalia.voloshyn@forza.org.ua.
 
З сподіваннями на подальшу співпрацю та з повагою
Команда проекту «Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – Карпатська мережа»
 
Проект «Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – Карпатська мережа» реалізується в рамках Норвезького грантового механізму, пріоритету транскордонного співробітництва Словаччини за спів-фінансування Уряду Словацької Республіки.