Взаємний обмін інформацією – шлях до розвитку

Інформаційні зустрічі з питань планування та впровадження велосипедної інфраструктури для органів місцевого самоврядування Закарпатської області (Україна) – це можливість звірити годинник у питанні розуміння важливості системного підходу до велорозвитку краю.

Зустрічі, які протягом виконання проєкту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території» проведені в Ужгороді, Мукачеві, Хусті, Берегові та Рахові.

Ці зустрічі мали декілька цілей.

Одна з них – це ознайомити представників громад з описом далекобіжних велосипедних шляхів Закарпаття, та з’ясувати наявні, запроектовані та заплановані транспортні, туристичні та рекреаційні веломаршрути для наповнення у майбутньому інформацією комплексної мапи-схеми та опису існуючої та перспективної велосипедної мережі Закарпатської області.

Під час зустрічей обговорили відмінність транспортних веломаршрутів, призначених для щоденного велотранспортного сполучення до обласного центру та крупних населених пунктів області, від туристичних, які забезпечують багатоденні велосипедні подорожі з метою туризму, рекреації та вивчення культурних та ландшафтних багатств області та сусідніх регіонів та від рекреаційних, які забезпечують одноденні велосипедні подорожі з метою місцевого туризму, активного відпочинку, рекреації, сімейних мандрівок.

Інша ціль – поділитися з учасниками та учасницями зустрічей діючими вимогами та стандартами України щодо планування та проектування велосипедної  інфраструктури, обговорити плани громад в напрямку велосипедизації.

Зустріч в Тячеві, яка була запланована на 14:00 24 лютого, як і заплановану наприкінці лютого 2022 року зустріч з представниками Закарпатської облдержадміністрації та облради для презентації зібраної від громад інформації та обговорення наступних кроків щодо потреб громад у велосипедних змінах та бачення рішень розвитку велоінфраструктури краю, ми вимушено переклали до Перемоги.

________________________

Цю інформацію розміщено в рамках проєкту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території», Програма транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА