День без автомобіля в Ужгороді 22 вересня 2017 року

День без автомобіля проходив в Ужгороді на перекритій для руху автомобілів частині вул.Л.Толстого 22 вересня 2017 року. Погода сприяла - саме на цей день було ясно та сонячно.
Постійно працювали наступні локації: - намет медиків, в якому вони надавали безкоштовні консультації із здорового способу життя та проводиди вимірювання тиску та рівня цукру - виставка малюнків на тему Ужгород велосипедний - намет, в якому можна було отримати поради з засобів захисту та аксесуарів до велосипедів - малюнок на асфальті - креативний намет ГО ФОРЗА з грою Джанго, ігровим парашутом, ходулями, розмальовками, масками та закладками -. фотозони, шишкотир та дерев'яний пазл Мапа Закарпаття - виставка інформаційних стендів на мольбертах На міні-сцені пройшли чудові майстер-класи з йоги (велика подяка Ірині Стефанюк) та арба-зумби (велика подяка Олені Рессінчук).
Прийшла підтримати День без автомобіля й патрульна поліція з дитячим велопатрулем, які пояснювали правила дорожнього руху присутнім дітям та дорослим, демонстрували малечі дорожні знаки, давали поради, як убезпечити велосипеди від крадіжки.
За словами голови ГО «Форза», національного координатора ЄТМ Лесі Лойко, День без автомобіля проводять у багатьох містах світу, щоб показати, які альтернативи є автомобілям і як чудово виглядатимуть наші міста без засилля машин, адже місто – це передусім середовище існування людей.
Дякуємо нашим волонтерам - членам учнівського самоврядування від НВК «Гармонія» (Тегза Антоніна, Лийнарт Ніколь), Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12 (Гальчак Віолетта, Левицька Ніколетта, Блюда Анастасія, ), СЗОШ I-IIIст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів м.Ужгорода (Подрез Каріна, Балажак Олександра, Джанда Анастасія). 
Запрошуємо подивитися, як саме все це відбувалося, у нашому фотоальбомі "День без автомобіля в м.Ужгород 22.09.2017" на сторінці ГО ФОРЗА у Facebook (#ГО ФОРЗА). Також на сторінці ГО ФОРЗА є матеріали про проведені уроки по ЄТМ в школах області та інформаційні матеріали наших ЗМІ про ЄТМ 2017.