Участь у заході "Про цікаві екопроєкти для молоді Ужгорода"

2 липня 2021р. на заході "Про цікаві екопроєкти для молоді Ужгорода" ми розповідали про те, як розумно переміщатися містом?
Насправді проект SUMCITYNET теж має стосунок до екології, адже в ньому передбачено розробку плану сталої міської мобільності для Ужгорода.
Досвід інших міст доводить, що впровадження пунктів такого стратегічного документа #ПСММ має позитивний вплив на якість повітря та зниження шуму у населених пунктах. Загалом, багато європейських міст вже тяжіють до того, щоб віддавати простір саме людям, а не автомобілям. А також до того, що пересування людини будь-яким способом (пішки, на велосипеді, е-самокаті, громадським транспортом, на таксі, чи приватною автівкою), має бути:
- безпечним
- екологічним
- зручним
- економним
 
Саме про це ми й розмовляли з учасниками заходу і їхня активність - вдалий доказ того, що тема сталої міської мобільності важлива і стосується і малого, і великого. Принаймні, наші гості і читачі про це вже точно знають.
Дякуємо за запрошення Закарпатській Обласній Універсальній Науковій Бібліотеці ім.Ф.Потушняка, що серед інших гарних проектів дали можливість представити і свій.
 
 
Ця інформація розміщена в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА