Запрошення до участі в процедурі торгів з одним учасником на проєктування демонстраційно-освітнього центру "Ліс і клімат"

Громадська організація "Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону "ФОРЗА" оголошує процедуру торгів з одним учасником (на основі єдиного тендеру) на розробку “Робочого проєкту” для будівництва адміністративно-офісної будівлі демонстраційно-освітнього центру "Ліс і клімат".

 Роботи виконуються в рамках впровадження двох проєктів міжнародної технічної допомоги: “iNSItu: природні рішення постраждалим від паводку громадам”, за підтримки Швейцарії та "Шляхи до здорових лісів" за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках П     рограми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія- Україна 2014-2020.

Демонстраційно-освітній центр "Ліс і клімат" створюється для потреб громадськості. Розташування демонстраційно-освітнього центру "Ліс і клімат" передбачено у с. Невицьке Закарпатської області. 

Для підготовки цінової пропозиції, зацікавленим учасникам буде надано пакет документів з завданням на проєктування та формою цінової пропозиції. Просимо усіх зацікавлених надсилати заявку на електронну адресу: admin@forza.org.ua для отримання доступу до цих документів. 

Зацікавленим учасникам необхідно надати свої цінові пропозиції до кінця дня 5 вересня 2021 року на електронну адресу: admin@forza.org.ua. Усі учасники, що надали пропозиції, отримають підтвердження електронною поштою протягом доби після отримання. 

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу: 9 вересня 2021 року. Всі учасники торгів будуть повідомлені про результати торгів у письмовій формі. 

Дата початку робіт після повідомлення переможця конкурсу: якнайшвидше (за погодженням із Замовником), але не пізніше 13 вересня 2021 року.

Склад та терміни виконання робіт щодо розробки Робочого проєкту демонстраційно-освітнього центру "Ліс і клімат" будуть затверджені разом із укладенням Договору на виконання робіт.