![](https://forza.org.ua/sites/default/files/styles/medium/public/img_20210921_123508.jpg?itok=72R6HYYS)
Ужгородські школярі переміщувалися майданчиком на Київській набережній (біля скейт-парку) зі швидкістю світла, адже цікавих локацій було більше, ніж достатньо. Загалом, молодші гості #ЄТМ_Ужгород отримали чудову нагоду (якою й успішно скористалися) довідатися більше про те, що таке Європейський тиждень мобільності, познайомитися з талісманом #MobilityWeek Едгаром, розгадати велокросворди, розфарбувати велорозмальовки, отримати світловідбивачі #ShareTheRoad, пройти інтерактивне навчання з ПДР для велосипедистів, навчитися кататися на скейті, електросамокатах, а також прослухати інструктажі з користування та правил руху на цьому виді транспорту, побувати на екскурсії у новенькому автобусі Електрон. А на дитячій залізниці катали на електродрезині.
Ця інформація розміщена в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА