Сталий рух. Здоровий шлях - ЄТМ 2021

21 вересня в Ужгороді з нагоди Європейського тижня мобільності було дуже жваво.

Ужгородські школярі переміщувалися майданчиком на Київській набережній (біля скейт-парку) зі швидкістю світла, адже цікавих локацій було більше, ніж достатньо. Загалом, молодші гості #ЄТМ_Ужгород отримали чудову нагоду (якою й успішно скористалися) довідатися більше про те, що таке Європейський тиждень мобільності, познайомитися з талісманом #MobilityWeek Едгаром, розгадати велокросворди, розфарбувати велорозмальовки, отримати світловідбивачі #ShareTheRoad, пройти інтерактивне навчання з ПДР для велосипедистів, навчитися кататися на скейті, електросамокатах, а також прослухати інструктажі з користування та правил руху на цьому виді транспорту, побувати на екскурсії у новенькому автобусі Електрон. А на дитячій залізниці катали на електродрезині.

Також в рамках заходу пройшла безкоштовна велоекскурсія.
 
Нам неймовірно приємно, що Ужгород вкотре підтримує чудову європейську традицію і проводить Європейський тиждень мобільності. Це заходи, які просувають наше місто і усвідомлення того, наскільки важливо розумно використовувати міський простір, переосмислювати шляхи переміщення містом, ставитися до свого здоров'я відповідальніше - ходити пішки, їздити велосипедом чи громадським транспортом на противагу приватним автомобілям, носити на одязі, чи шкільних рюкзачках світловідбивачі.
Щиро вдячні за активність, ініціативність Управління економічного розвитку міста Ужгородської міської ради та співпрацю Управління освіти Ужгорода, Патрульна поліція Закарпатської області , ЕкоБайкер , Vevi - твій транспорт для міста, КП "Ужгородський муніципальний транспорт", Крізь Гори, Батерфлай тревел!
 
Ця інформація розміщена в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА