Оголошення про запит цінових пропозицій на виготовлення інформаційного відеоролика

Трохи контексту.
Інформаційно-роз‘яснювальне відео на тему електронного обліку деревини необхідне для висвітлення цієї практики європейській аудиторії в рамках виконання проєкту ROSEWOOD 4.0. за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Проєкт ROSEWOOD4.0 об‘єднує партнерів з 19 країн Європи і є продовженням попередніх проєктів інноваційного розвитку галузі лісового господарства. На цьому етапі проєкт зосереджується на діджиталізації/цифровізації (лісова промисловість 4.0) та цифрових інструментах галузі (соціальні медіа, платформи співпраці і обміну, онлайн-навчання).

Проєкт базується на співпраці і обміні кращими практиками між країнами-учасницями проєкту в рамках мережі регіональних габів ROSEWOOD, які об‘єднують різних учасників вздовж ланцюжка доданої вартості для посилення сталості лісового сектору Європи.

Завдання.

Створити інформаційно-роз‘яснювальне відео, яке у доступній та цікавій формі висвітлить усі етапи процесу електронного обліку деревини в Україні на прикладі конкретної рубки в Українських Карпатах.

Інформація та вимоги до відеоролика.

Тривалість відео: до 5 хвилин.

Термін виконаннявідео: 30 травня – 25 червня 2021 року.

Відеоролик повинен бути знятий відповідно до сценарію, розробленого виконавцем і погодженого з замовником.

Візуальна складова ролика базуватиметься на відеоматеріалах, зроблених в одному з карпатських лісогосподарських підприємств. Візуальна складова має, окрім основного відеоматеріалу, містити зйомки з дрона.

Відеоролик має бути зроблений у відповідності з актуальними тенденціями відеопродуктів такого формату.

Відеоролик повинен містити графічні елементи – тексти, схеми, малюнки, підписи, відповідно до сценарію.

Якість документального відео повинна відповідати стандартам телевізійного мовлення з мінімальною якістю 4К, частота кадрів – 60 кадрів/сек., мінімальна частота кадрів – 30 кадрів/сек.

Мова: українська з субтитрами українською та англійською мовами (з можливістю вибору).

Музика: може бути використана музика з ліцензією або та, що не потребує вказування авторського права. Треки мають бути погоджені та куплені на спеціалізованих музичних майданчиках-стоках

Відеоролик має відповідати особливим вимогам проєкту щодо вступного та завершальних слайдів та шрифтів і кольорів графічних елементів. Ці вимоги надаються замовником виконавцю додатково.

Надавач послуг повинен забезпечити повне виробництво та готовий продукт, тобто: підготувати сценарій, зняти, виготовити, відредагувати та забезпечити музику, озвучування, написання субтитрів, проте переклад субтитрів забезпечує замовник.

Цільова аудиторія.

Спеціалісти лісової галузі, науково-дослідних установ, приватні суб‘єкти господарювання у сфері лісового господарства, управлінці та представники державних установ, що працюють у дотичній до лісового господарства сфері, представники громадських організацій країн Європи.

Виготовлення відеоролика включає:

-          Розробка концепції, сюжету, включно із основними повідомленнями, та сценарію;

-          Подання замовникові пропозиції щодо концепції, сюжету на затвердження;

-          Проведення зйомок на базі одного з лісогосподарський підприємств Карпатського регіону (орієнтовно 2 дні робіт) – усіх етапів електронного обліку деревини:

- зйомки відеоматеріалів – загальних планів: стіна лісу, ліс всередині, дорога, рух транспорту по лісовій дорозі тощо, робота людей в лісі;

- зйомки відео дроном: лісовий покрив, рубки, дорога без руху лісовоза, дорога з рухом по ній лісовоза, місце валки, місце навантажування, верхній склад тощо;

- зйомки планів з рубання, навантаження, чіпування, занесення інформації в базу даних;

- зйомки інтерв‘ю з представниками лісогосподарського підприємства: на місці чіпування, навантаження;

- зйомки інтерв‘ю з представниками лісогосподарського підприємства в офісі;

- зйомки офісної роботи з даними;

-          Створення (монтаж) попереднього варіанту ролика;

-          Погодження з замовником попереднього варіанту і внесення змін відповідно до зауважень і коментарів замовника;

-          Розробка і накладання графічних елементів відео;

-          Погодження з замовником графічних елементів відео і внесення змін відповідно до зауважень і коментарів замовника;

-          Накладання музичного супроводу;

-          Погодження з замовником музичного супроводу і внесення змін відповідно до зауважень і коментарів замовника;

-          Створення файлу субтитрів і надання замовнику для перекладу і включення субтитрів у відеофайл;

-          Обговорення кінцевого варіанту з замовником і за потреби - внесення змін у кінцевий варіант відеоролика.

 Передача готового продукту замовнику:

-          Надати замовнику відео у цифровому форматів (на USB або за через платформу обміну файлами)

-          Надати щонайменше 20 високоякісних фотографій (принаймні 600 dpi) героїв відео та місць знімання

 Право власності: виключні майнові права інтелектуальної власності на інформаційне відео, створене в процесі виконання завдання, належать замовнику. Замовник має право використовувати відео в цілому або уривками будь-якої загальної тривалості для власних цілей без попередньої згоди виконавця.

Вимоги до надавача послуг – учасника тендеру: до участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: надавачі послуг, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг; мають можливість надати оригінали необхідних документів з печаткою та підписом в 3-х екземплярах (договір надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт).

Учасники тендеру надають організаторам наступні документи:

  1. Цінову пропозицію, яка містить вартість послуг виконавця згідно вимог даного оголошення та зобов’язання надати послугу у визначені часові терміни з дотриманням дедлайнів.
  2. Концепцію відеоролика та робочий план-графік із виготовлення відеоролика з урахуванням вимог, описаних у цьому оголошенні.
  3. Принаймні дві відеороботи з портфоліо виконавця (бажано - подібного формату до відеоролика, про який йде мова у цьому оголошенні.)
  4. Документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

 Просимо подавати цінові пропозиції до 26 травня 2021 року на адресу: natalya_voloshyn@ukr.net.

З запитаннями щодо цього оголошення звертайтеся за телефоном: 0673113660, до Наталії Волошин.

Замовник залишає за собою право не відібрати жодного надавача послуг без пояснення причин.

Контакти