Конкурс на створення локальних хабів Міжнародної конференції VELOFORUM

Ми раді поділитися з вами чудовими новинами. Як ви вже знаєте цього року 17-19 вересня Ужгород приймає Veloforum 2021 і через пандемію COVID-19 це вперше відбудеться у гібридному офлайн / онлайн форматі. Ми знаємо, що багато хто з вас засмутились, що ми не зможемо всі побачитись в Ужгороді. Тому, ми щасливі оголосити, що у вас є можливість привести Veloforum 2021 до себе в громаду.


Ми відкриваємо конкурс на створення 3х локальних хабів Міжнародної конференції VELOFORUM (http://veloforum.org.ua/) для міст та громад, де є членські організації Української Велосипедної мережі. 

Міста/громади для організації хабів будуть обрані за допомогою відкритого конкурсу серед членів Української Велосипедної Мережі.

Що отримає кожен хаб:

·         підтримку в організації місцевої програми конференції;

·         експерта для проведення воркшопу, тема якого буде обрана на основі місцевих потреб та запиту;

·         відео-презентацію розвитку велоруху у вашій громаді;

·         мерч та візуальні елементи конференції для учасників хабу;

·         кава-брейк набір;

·         під час програми конференції хаби будуть підключені онлайн для участі у вибраних панельних дискусіях;

·         після конференції результати місцевих воркшопів будуть розроблені та опубліковані в цифровому форматі.

Умови участі:

·         мати локальну команду від 2 осіб, яка готова стати локальними координаторами конференції та приділяти мінімум 4 години на тиждень організації хабу (створення локальної програми конференції, координації хабу та технічна підтримка під час події, координація роботи залученного експерта та оператора, фіналізація результатів воркшопу);

·         організувати приміщення на час проходження конференції; 

·         можливість технічного забезпечення (проектор, екран, доступ до Інтернету);

·         можливість забезпечити якісну фотозйомку з хабу та комунікацію події в локальних медіа;

·         залучити щонайменше 20 учасників до програми хабу;

·         сприяти зйомці відео про велорух у вашій громаді та координація роботи оператора залученого в рамках проєкту.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити заявку. 

Посилання https://forms.gle/1LAoNCuaFzBsVvkw7

Дедлайн подачі -  6 серпня

Конкурс здійснюється в рамках проєкту “Cycling for urban changes and equal, inclusive societies” за фінансової підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна".Інформація про VELOFORUM:

VELOFORUM  - це щорічна подія, яка проводиться в Україні з 2009 року. Метою конференції є створення мереж та обмін знаннями між українськими муніципалітетами та активістами на тему розвитку міського велосипедного руху, безпеки дорожнього руху, стійкої міської мобільності та розвитку міст, велотранспорту, міського активізму та співпраці громадянського суспільства з муніципалітетами. Щороку конференція проводиться в іншому місті, відібраному на відкритому конкурсі для подання заявок на проведення конференції. Щорічно подія збирає понад 200 учасників з України, Білорусі та країн ЄС. Основними цільовими групами заходу є велоактивісти, місцева влада, інженери з містобудування та транспорту, студенти профільних галузей, велосипедний бізнес.

 

Щиро,

команда Veloforum 2021