Визначено переможців конкурсу ескізів на парклети для Ужгорода!

Ми йшли до цієї новини трішки довше, ніж очікували, але після тривалого збору ескізів, обговорень, презентацій маємо результат!
Для допомоги у прийнятті рішення ми запросили журі, до складу якого увійшли: Тетяна Смріга, Наталя Волошин, Максим Тулай, Олег Боршовський, Василь Пинзеник. Загалом журі розглянуло близько 30 робіт від 18 учасників з Ужгорода, Львова, Полтави та інших міст.
З радістю повідомляємо, що при голосуванні журі обрало як переможні роботи таких учасників:
 
Локація 1_пл. Корятовича (поблизу будинку №2) - Сергій Дубовець (ужгородський художник та графік)
Локація 2_пл. Капітульна (поблизу будинку №3) – ПРИХОДЬбюро (авторський колектив архітекторів з м. Ужгород - Марина Кривка, Поліна Забарна, Євген Приходько)
Локація 3_Капітульна (біля замка) – Аліна Янко (Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка)
Локація 4_вул. Волошина (біля торгівельно-економічного коледжу) – ПРИХОДЬбюро (авторський колектив архітекторів з м. Ужгород)
Локація 5_Швабська – Софія Нестеренко ("Львівська політехніка", Інститут архітектури та дизайну)
 
Ми щиро вітаємо переможців та дякуємо всім, хто долучився!
 
P.S. Переможні ескізи поки що не оприлюднюємо, оскільки за рекомендацією журі деякі технічні питання переможці ще мають доопрацювати. Тому, поділимося ними трішки пізніше.
 
​Цей захід відбувся в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу. 
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА.