Послуги з проведення дослідження щодо стану безпеки дорожнього руху біля закладів шкільної освіти м. Ужгород

В процесі роботи над Планом сталої міської мобільності з’ясувалось, що для учнів місцевих шкіл та їхніх батьків надзвичайно важливим є стан безпеки дорожнього руху біля навчальних закладах шкільної освіти міста Ужгород в подорожах дім-школа-дім.

Для з’ясування актуальної ситуації  та опрацювання шляхів покращення стану  безпеки дорожнього руху ГО «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» на конкурсній основі проводить закупівлю послуг з проведення дослідження щодо стану безпеки дорожнього руху біля закладів шкільної освіти м. Ужгород в рамках проєкту PLBU.02.01.00-UA-0697/17-00 «SUMCITYNET: міста за покращення доступності та кліматично сталу міську мобільність» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь*-Україна 2014-2020 Європейського інструменту сусідства за співфінансування Європейського Союзу.

Головна мета дослідження – вивчити поточну ситуацію та з’ясувати думку учасників навчального процесу (батьки/опікуни, викладачі та школярі) щодо стану безпеки дорожнього руху біля навчальних закладів шкільної освіти міста Ужгород в подорожах дім-школа-дім та надати результати дослідження органам влади та місцевого самоврядування та усім зацікавленим сторонам.

Для відбору надавача послуг, просимо надати цінову пропозицію, виходячи з таких вимог:

Предмет закупівлі:

Послуги з проведення дослідження щодо стану безпеки дорожнього руху біля закладів шкільної освіти м. Ужгород

Детальний опис предмету закупівлі:

  • Визначено у Технічному завдання (буде надано на вимогу потенційного надавача послуг).

Тривалість надання послуг: травень-червень 2023 року.

  • Результати дослідження мають бути подані замовнику до 29 червня 2023 року.

Термін подання цінових пропозицій:

до 15 травня 2023 року Цінова пропозиція повинна бути з фіксованою ціною у гривнях (без ПДВ).

До цінової пропозиції просимо додати:

- копію реєстраційних документів (виписка або витяг)

- CV ключового виконавця дослідження

Форма подання цінових пропозицій: просимо надсилати електронною поштою на адресу kyrylo.loiko@forza.org.ua або у письмовій формі за адресою: вул. Швабська, 51а  м. Ужгород, 88000, Україна

Потенційні надавачі послуг: фізичні особи та суб’єкти підприємницької діяльності - надавачі послуг, що мають досвід роботи у відповідній сфері.

Питання та роз’яснення: Усі питання та/або роз’яснення, які стосуються цієї закупівлі, необхідно надсилати в письмовій формі до 10 травня 2023 року на адресу admin@forza.org.ua  або уточняти за номером  телефону +380673101631.

Розгляд цінових пропозицій планується здійснити 16.05.2023 року. Відбір пропозицій відбуватиметься за оптимальною ціною при відповідній якості. Замовник зберігає за собою право не відібрати жодного надавача послуг без пояснення причин.

Інформацію розміщено в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА
*Незважаючи на те, що назва країни «білорусь» присутня у назві транскордонної програми співпраці, починаючи з 24.02.2022 року співробітництво з нею не проводиться.