Свято лісу 2018

У Берегові відбулось “Свято лісу”. Ідея проведення фестивалю належить громадській організації “ФОРЗА” та Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, проводять його вже третій рік.  
Дітлахи мають змогу виготовити шпаківню, намалювати улюблену тварину, зібрати будинок з дерева, або поласувати лісовими смаколиками. А хто завітав на свято у зеленому вбранні – отримують подарунки. З допомогою інтерактивних ігор та конкурсів захід має на меті показати громадськості важливість лісових ресурсів у житті людини, а також популяризувати професію лісівника.
Що ж саме відбувалося на дитячій локації ГО ФОРЗА? Біля 25 локацій, серед яких:
Шишкотир Нагодуй білченя
Лісові 3-D пазли
Мега-паззл Збери дерев'яний будиночок
Джанга та лабіринт
Гра Ерудит
Мапа лісів Закарпаття
Прийди в зеленому - отримай приз
Розмалюй пташку-свистульку
Естафета на лісових ходулях
Кільцеброс
Що в лісі ховається
Арт-зона: тематичні розмальовки, маски, закладки до книжок, лісовий кулон, мистецтво з каменю, лісові корони.
Дякуємо нашим волонтерам і помічникам - Учнівське самоврядування м.Ужгорода, особисто - Тонечці Тегза яка вдало організувала цю чисельну групу волонтерів (а саме - 1.Ляхович Андрій.2Малітовський Вадим.3.Ісак Анна.4.Джанда Анастасія.5.Богдан Тетяна.6.Марич Іванна.7.Орлова Юлія.8.Ант Вікторія.9.Кошук Людмила.10.Тегза Антоніна), Aллі Самойловій та її дівчатам з ЗОЕНЦ (Акуловій Даниеллі, Демич Олександрі, Кiляковій Катерині), нашим друзям-волонтерам - Кирилу ЛойкoВікторії Боровіковій-Лойкo, Маші Шубиній, Ірині Попович, а також студентам Кафедра лісівництва Ужгородського національного університету ! Завдяки цій допомозі наша локація була однією з найбільш відвідуваних на святі, а отже Свято лісу для дітей та їх батьків відбулося.
Як побачили Свято лісу наші журналісти, дивіться у відеосюжетах:
- Перший кабельний: https://www.youtube.com/watch?v=c3PD_W9E4e8
- М-студіо: https://www.youtube.com/watch?v=2rW02rsZ9Dc
Дякуємо за професійне висвітлення!
Більше фото та інформації на сторінці ГО ФОРЗА у Фейсбуку - https://www.facebook.com/events/962571860594863/permalink/964558253729557/