Наші деревообробники в Європі

Ми вже неодноразово писали про підтримку, яку надає SIPPO (Швейцарська програма сприяння імпорту в Швейцарію та ЄС) за допомогою ГО ФОРЗА карпатським деревообробним й меблевим підприємствам.

За час нашої співпраці із SIPPO, 8 наших компаній вже взяли участь у 10 найбільших галузевих виставках Європи, за фінансування SIPPO.
На черзі – виставка виробів для будівництва SWISSBAU, яка проходить з 17 по 21 січня 2012 року у м. Базель, Швейцарія. Цього разу у виставці під егідою SIPPO беруть участь два підприємства з Карпатського регіону: ТОВ «ХІТА» з виробництвом дверей та ПП «Студія сходів», обидві з Івано-Франківська, а також інші підприємства з Харькова, Косово, Сербії. Фінансову підтримку для представлення своїх виробів їм надала програма SIPPO. Подивитись на їх вироби Ви можете, завантаживши брошуру учасників колективного стенду SIPPO.

Запрошуємо Вас також відвідати стенд  SIPPO на виставці SWISSBAU, м. Базель, 17-21 січня 2012 року, павільйон 2, стенд A80.
Якщо Ви виробляєте продукцію з деревини або меблі, то долучитися до цієї програми можете і Ви. Більше дізнатись Ви можете у Координатора сектора економіки ГО ФОРЗА Радміли Устич radmila.ustych@forza.org.ua, 067 310 1631.