SIPPO на першому міжнародному Форумі WoodInvestForum2015

На запрошення Всеукраїнської Асоціації деревообробних підприємств, експерт ГО ФОРЗА Радміла Устич представила програму SIPPO на першому міжнародному Форумі WoodInvestForum2015, 23 вересня 2015 р. у Київі.
 
Форум проводився в рамках виставки Лісдеревмаш – виставки машин й обладнання для лісової й деревообробної промисловості. Захід передбачався як діалог влади, уряду та бізнесу, для обговорення актуальних проблем сектору, а також нових проектів, які реалізуються сьогдні в Україні.
 
Радміла Устич представила  можливості для виходу на ринки Європи, які відкриваються для українських деревообробних підприємств в рамках співпраці із програмою SIPPO. Вона представила результати участі 16 українських підприємств в 11 найбільших профільних виставках Європи, наголосивши, зокрема, що на виставці комплектуючих для меблевої промисловості ZOW 2014 (Німеччина) фірми здійснили 102 контакти, що через 6 місяців переросли у 1,95 млн Євро обсягів реалізації. Оскільки учасники визнали, що ZOW була однією з найбільш результативних виставок для українських підприємств, SIPPO прийняло рішення ще раз  взяти участь у даній виставці у 2016 році, з 16 по 19 лютого, в м. Бад-Зальцуфлен Німеччина.
 
Наразі відбувається кінцевий відбір підприємств для колективного стенду SIPPO, який цього року може бути  особливим – SIPPO  пропонує цього року виділити окремий «український» павільйон під егідою SIPPO.