Конкурс на кращі ескізи парклетів для Ужгорода

Дорогі друзі, колеги, ужгородці! Запрошуємо всіх охочих взяти участь у конкурсі на створення ескізів перших 5 парклетів для нашого улюбленого міста!

Що таке «парклет»?
Це багатофункціональний простір, який містить лавки, крісла, столи, озеленення, паркування для велосипедів тощо. Вони мають розміщуватися на місцях, які наразі зайняті припаркованим автотранспортом. 5 локацій в межах міста вже погоджено міською радою. Отож, цим чудовим вуличним меблям БУТИ в Ужгороді! На цьому етапі найважливіше - ваш креатив та ідеї! Виникло багато запитань типу: що? де? як? коли? Всю основну інформацію можна прочитати тут: https://cutt.ly/yQGKHg5 Заявки та ескізи приймаємо з 13 до 29 серпня 2021 року.

Давайте спільно перетворимо простір для автомобілів на простір для людей!
Конкурс проводиться в рамках проекту SUMCITYNET: міста за покращення доступності та кліматично-сталу міську мобільність. Будемо вдячні за поширення інформації.
Фото взято з презентації "Priestory orientované na ľudí" від Ekopolis (11. 5. 2021) лектори Victor Mensink (Studio Bereikbaar) та Lior Steinberg (Humankind)

​Ця інформація розміщена в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА