Велоінфраструктура україно-словацького прикордоння стала більш комфортною та зручною

Сісти на велосипед і катнути навколо Ужгорода - це найкращий спосіб на кілька годин відірватися від рутини, не сильно втомитися та отримати купу нових вражень і позитивних емоцій.

А для зручності та підвищення комфортності в рамках проєкту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території» ми встановили 5 малих архітектурних форм «Місце відпочинку для велосипедистів» - ми ще називаємо їх Байк Поінт. Вони покликані створити безпечні і комфортні місця для відпочинку велосипедистів, коли ті втомилися або хочуть сховатися від раптової зливи.

Місця для встановлення обрано на основі пропозицій від місцевих громад під час проведення консультацій з органами місцевого самоврядування, а також з врахуванням туристичного та транскордонного потенціалу велосипедних маршрутів.

Байк Поінти встановлено у таких селах:

•             Малі Селменці (Сюртівська ТГ, Закарпатська область);

•             Паладь-Комарівці (Сюртівська ТГ, Закарпатська область);

•             Тарнівці (Холмківська ТГ, Закарпатська область);

•             Сторожниця (Холмківська ТГ, Закарпатська область);

•             Невицьке (Оноківська ТГ, Закарпатська область);

Місця відпочинку для велосипедистів обладнані столом та місцями для сидіння під навісом; стійками для паркування велосипедів та інформаційними  карто-схемами маршруту.  В цих альтанках велосипедисти можуть відпочити, зробити дрібний ремонт або сховатися від дощу.

Оскільки більшість Байк Поінтів встановлено на велошляху  «м.Ужгород – с.М. Селменці» ми додали спеціальний інформайційні стенди, на яких роз’яснюємо велонавігацію Словаччиною для кращого орієнтування велосипедистів.

Щиро сподіваємося, но наші Байк Поінти сприятимуть велосипедизації нашого прикордонного регіону.

________________________

Цю інформацію розміщено в рамках проєкту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території», Програма транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА