Відкритий тендер на закупівлю велосипедів та велоаксесуарів

В травні 2022 року шість громадських організацій U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), ГО «Еко Місто» (Чернігів), ГО «Молодіжне об’єднання Екстрим стайл» (Суми), ГО «Міські реформи» (Харків), ГО «ФОРЗА» (Ужгород), ГО «ВелоВектор» (Одеса) об’єдналися для запуску кампанії #BikesforUkraine. Метою кампанії є підвищення мобільності українських волонтерів і волонтерок, персоналу критично важливих комунальних служб, щоб зробити гуманітарну та іншу допомогу доступнішою для тих, хто найбільше цього потребує. 

Для досягнення мети ми приймаємо заявки на велосипеди від організацій, молодіжних центрів і гуманітарних штабів з України та передаємо їм велосипеди отримані від міжнародних партнерів або куплені за зібрані кошти. Станом на 13 грудня кампанія #BikesforUkraine передала 800 велосипедів в 31 громаду.

Даний тендер проводить ГО “Асоціація велосипедистів Києва” (U-Cycle) від імені кампанії #BikesforUkraine з метою закупити велосипеди і аксесуари до велосипедів для надання громадам, які цього потребують.
 

Більше інформації у данному файлі: