Підвищений пішохідний перехід

Щодня ми переходимо вулицю – дорогою на роботу/ навчання, до крамниці, на каву з друзями... Так само часто ми дивимося в один і інший бік, щоб переконатися у відсутності автівок поблизу.
Для того, щоб перетин автошляху був не лише безпечним, а ще й комфортним, можна облаштувати підвищені пішохідні переходи. Що це таке?
 
Підвищений пішохідний перехід - особливо результативний засіб стримування швидкості руху транспортних засобів, оскільки автомобілі позбавлені можливості розігнатися на самому переході.
 
Переваги:
✅ Для пішоходів – візуально дає зрозуміти, що ця ділянка дороги належить пішоходам
✅ Для маломобільних громадян (людей з інвалідністю, батьків з дитячими візочками, осіб похилого віку) – більш комфортний та безперешкодний рух завдяки тому, що перехід знаходиться на одному рівні з тротуаром та не має бордюрів
✅ Для водіїв  – своєрідний «лежачий поліцейський», який має плавну платформу, змушує знижувати перед ними швидкість і значно зменшує вірогідність наїзду на пішоходів
✅ Для всіх учасників дорожнього руху – добре проглядається у темну пору доби
✅ Для використання в цілому – довговічність переходу у порівняні з нанесеною на асфальтне покриття спеціальною розміткою чи «лежачим поліцейськими»
 
Ця інформація розміщена в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА.