ФОРЗА отримала офіційне членство в Робочій групі неурядових організацій України з питань зміни клімату

Чергова зустріч Робочої Групи НУО України з питань зміни клімату зібрала представників 14 організацій, що входять до робочої групи, щоб обговорити результати роботи групи за весь період діяльності, переглянути позиції і ресурси групи і визначити напрямки і заходи роботи у 2016 році.
Наша організація доволі тісно співпрацювала з багатьма організаціями групи і брала участь в роботі групи протягом минулих двох років, і саме зараз набула офіційного членства.
Робоча Група НУО України з питань зміни клімату у своєму багажі має: 17 років роботи у сфері національної та місцевої політики з питань зміни клімату та просвітницько-освітньої роботи; 26 організацій, які працюють і спеціалізуються на різних питаннях, тим самим збагачуючи Робочу групу фахівцями, знаннями і партнерами; участь громадськості у міжнародних політичних процесах навколо питань зміни клімату; успішну мобілізацію населення; виграні судові позови з питань належного використання коштів та виконання проектів, спрямованих на пом‘якшення зміни клімату.
Інформацію про Робочу групу, її мету, історію діяльності, учасників та питань на розгляді ви можете знайти на веб-сторінці Робочої групи: http://climategroup.org.ua.

В ході дводенної зустрічі РГ було переглянуто і проаналізовано сильні та слабкі сторони групи, можливості для її майбутньої діяльності та потенційні зовнішні загрози, в подальшому на цьому аналізі було визначено головні напрямки роботи в цьому році, а саме: діяльність у сфері вдосконалення національної політики, зміни в місцевій політиці, освітня діяльність та мобілізація населення. Також розглянуто і обговорено технічні питання роботи групи, комунікації та співпрацю між організаціями-учасниками.