Запрошуємо на Свято Лісу!

У суботу, 16 вересня, в м. Ужгород відбудеться масштабне свято, яке буде присвячено дітям - Свято лісу! 
ГО ФОРЗА долучається до проведення свята та запрошує усііх зацікавлених відвідати наш майданчик. На ньому буде 20 локацій, де можна виконати певне завдання, отримати заохочення та відбиток штампика у прапорець проходження.Серед локацій: осіння аплікація "Лісові звірі", ігрове завдання "Знайди лісовий скарб", спортивна локація з лісовою павутинкою, естафетою та ходяннм на ходулях, креативна зона, де будемо робити закладки, маски та розмальовки, ігрова зона з стендом "Ліс - це  не смітник", шишкотиром "Нагодуй ведмедика", фотозоною та стендом "Розмах крил", іграми на лісову тематику з ігровим парашутом, стендом "Деревні породи Ужгородських лісів",пазлом "Ліси Закарпаття", аквагримом, креативна зона "Зроби собі іграшку", джамбо (деревяна вежа), "Що в лісі ховається". З прапорців буде формуватися найдовша лісова гірлянда!
Більше про минулорічне свято можна почитати тут: http://forza.org.ua/uk/forests-society/svyato-lisu-dlya-ditey-ta-batkiv-...
Цього року буде ще цікавіше!
Окрім ГО ФОРЗА, на святі будуть представлені усі лісгоспи Закарпаття, які підготували свою програму. На гостей свята чекають цікаві та динамічні конкурси, майстер-класи, ігри, конкурси та призи тощо. Маленькі учасники заходу матимуть змогу самостійно навчитися виготовляти шпаківні та годівнички з натурального дерева, посадити своє дерево, а дорослі гості зможуть скуштувати лісові страви, побачити найкращі рукотворні досягнення народних промислів. Протягом усього свята - захоплююча творча програма на головній сцені, незабутній марш лісівників під супроводом оркестру і багато іншого. 
Головна мета свята працівників лісової галузі – це пропагування позитивного відношення до лісу, його важливості у житті людини, зближення лісівників із громадськістю та популяризація професії лісівника як такої.
В цьому році вперше введений дрес-код - ті гості, які прийдуть у зеленому одязі або матимуть елемент зеленого, отримають подарунок!
Безумовно, не обійдеться і без офіційних привітань та концертно-розважальної програми.

Місце проведення: Ужгород, Парк культури та відпочинку «Боздоський»
Час роботи всіх майданчиків: 11.00 - 16.00. 

Приходьте, буде пізнавально та весело!