Лісова педагогіка на дитячому фестивалі до Дня захисту дітей

Минулими вихідними в Ужгороді відбувся фестиваль дитячої радості "Мироліто", організований благодійним фондом «Карітас» Мукачівської греко-католицької єпархії. Фестиваль був приурочений до Дня захисту дітей та задуманий як акція милосердя, любові, казки і добра.
Учасниками фестивалю стали діти та дорослі з усієї області, туристи та гості міста. Весела концертна програма, численні майстер-класи, пізнавальні лекції, аквагрим та спортивні ігри – усім цим дивував та захоплював дитячий фестиваль. 
ГО "ФОРЗА" також долучилася до свята та провела ряд майстер-класів для дітлахів в дусі лісової педагогіки, що останніми роками пропагується нашою організацією. Діти з радістю брали участь у фарбуванні розмальовок на лісову тематику, підготовці масок лисичок та зайчиків, виготовленні закладок до книг з зображенням різних лісових звірят. Старші учасники свята та дорослі з захопленням та азартом складали великий паззл - мапу Закарпаття з зображенням основних лісових порід та атракцій області. Складання паззлу за 38 секунд – цей рекорд, встановлений одним з школярів, не змогли подолати навіть дорослі! 
Популярністю користувалися також і фотозона з лісовими жителями, і атракція "Нагодуй ведмедика шишками", на якій весь час розважалися найменші дітки. Надзвичайною популярністю серед дітей користувались і печатки з зображеннями жолудя, листя липи  та надписом "Я люблю ліс", тому на святі бігало безліч "лисичок" та "зайчиків" із лісовими печатками на ручках.
Участь ГО "ФОРЗА" у фестивалі «Мироліто» з заходами лісової педагогіки – це можливість ще раз нагадати дітлахам, що ліс - це важлива частина нашого життя, його треба любити та охороняти.