Конкурс на вакантну посаду директора Агенції регіонального розвитку Закарпатської області

Установа «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» оголошує конкурс на вакантну посаду директора. Конкурс проводиться відповідно до чинного Положення про Установу членами її Наглядової ради на основі схваленого положення про конкурс. Конкурс розпочинається з 11 січня 2021 року і триватиме 30 робочих днів, тобто, завершиться не пізніше 19 лютого 2021 року призначенням директора Установи.

Конкурс проводиться у 2 етапи. На 1-му етапі, який триватиме з 11 січня по 5 лютого 2021 року (20 робочих днів), претендентами на посаду директора Установи готується пакет необхідних інформаційних матеріалів, який в електронному форматі направляється на вказану електронну скриньку на ім’я Наглядової ради Установи АРР Закарпатської області в якості подання на Конкурс. На 2-му етапі, який триватиме з 8 лютого до 19 лютого 2021 року (10 робочих днів), на спеціальному засіданні Наглядової ради буде проведено очну співбесіду претендентів з членами Наглядової ради по сутності і змісту подань претендентів, а відтак – буде проведено рейтингове таємне голосування по кандидатурах претендентів, за результатами якого буде призначено директора Установи АРР Закарпатської області терміном на 3 роки.

Повідомлення про дату, час, місце і формат співбесіди членів Наглядової ради Установи з претендентами буде здійснено Оргкомітетом на їх електронні скриньки, вказані ними у поданнях.

Наглядова рада проводитиме співбесіду лише з тими претендентами на посаду директора Установи, які належним чином, відповідно до наведених нижче вимог, оформили свої подання.

До участі у Конкурсі запрошуються претенденти у віці не молодше 23 років та не старше 55 років, які мають вищу освіту і отримали базову спеціальність (в галузях і напрямках економічної, юридичної, природничої, інженерно-технічної освіти, а також – суспільних наук та державного управління).

Вимоги до переліку, змісту і обсягу подань претендентів:

 1. Єдине подання на ім’я Наглядової ради має складатися з 2-х частин: Резюме (обсягом не більше 3-х стор. машинопису шрифту 12 Time New Roman A4); Мотиваційна частина і Бачення розвитку Установи АРР Закарпатської області на термін 3 роки і більше (обсягом не більше 3-х стор. машинопису шрифту 12 Time New Roman ).
  • претендента має містити такі блоки:
 • Дата і місце народження, місце проживання.
 • Освіта (у т.ч. базова вища освіта, друга вища освіта, підвищення кваліфікації тощо). Дані про науковий ступінь та/або наукове звання.
 • Рівень знання іноземних мов, зокрема, англійської.
 • Віхи трудової біографії, нинішнє місце роботи і займана посада.
 • Досвід діяльності у виборних органах місцевого самоврядування (місцеві ради, виконкоми місцевих рад, посадовці виконавчих структур місцевих рад тощо).
 • Досвід діяльності щодо розробки та виконання проектів регіонального та місцевого розвитку з різних фінансових джерел – з коротким переліком основних проектів та вказанням ролі претендента у цих проектах, а також посиланням на електронний ресурс, де розміщена інформація про проект.
 • Перелік основних публікацій претендента з тематики регіонального та/або місцевого розвитку (з вказанням електронного ресурсу) – якщо є.
 • Контактні дані (телефон, e-mail).

*Відсутність досвіду діяльності у виборних органах місцевого самоврядування, розробки проектів регіонального та місцевого розвитку чи публікацій з тематики регіонального та місцевого розвитку не є підставою для відмови у розгляді подання претендента на посаду директора Установи.

Мотиваційна частина і Бачення мають містити такі блоки:

 • мотивація претендента обійняти посаду директора Установи.
 • Бачення і стратегічні пріоритети та завдання розвитку Установи на термін 3 роки та на перспективу.
 • Партнери і зацікавлені сторони у розвитку Установи. Комунікаційна стратегія.
 1. Повідомлення претендента.

Повідомлення претендента повинно містити інформацію та підтвердження щодо наступних блоків:

 1. Відсутність у претендента судимості.
 2. Відсутність у претендента притягнення до корупційної діяльності.
 3. Відсутність у претендента конфлікту інтересів при зайнятті ним посади директора Установи.

Повідомлення складається претендентом у довільній формі та підтверджується підписом, а саме Повідомлення надсилається в Оргкомітет Конкурсу у відсканованому вигляді.

 1. Рекомендаційні листи.

Претендент додає до подання не менше 2-х і не більше 4-х рекомендаційних листів на ім’я Наглядової ради Установи. Рекомендаційні листи надаються від організацій, підприємств та установ, а також – від громадських організацій та асоціацій органів місцевого самоврядування, окремих науковців, експертів та громадських діячів.

У рекомендаційних листах вказується додаткова інформація про ділові, управлінські, проектно-менеджерські, комунікаційні якості та досвід діяльності претендента у сферах регіонального та місцевого розвитку, дається оцінка цієї діяльності.

Рекомендаційні листи надсилаються у пакеті подання підписаними і у сканованому форматі, вони мають мати вихідні дані і дату.

Пакет вказаних матеріалів претенденти надсилають на електронну скриньку e-mail: zakarpatya@ukr.net Оргкомітету Конкурсу з позначкою «На конкурс директора АРР».

Надіслані матеріали подань на конкурс подавачам не повертаються.

Оргкомітет конкурсу.