ГО УЕК “Зелена Хвиля” запрошує на презентацію проєкту iTree4UA

Щиро запрошуємо долучитися до онлайн стартового семінару проєкту “Прозора та партисипативна система інвентаризації міських зелених зон в Україні: iTree4UA”, який відбудеться 30 вересня 15.00-16:00.

Семінар присвячений презентації проєкту, що має на меті адаптацію інструменту i-Tree Есо для обліку та оцінки екосистемних послуг дерев у кількісному та грошовому виразі для використання в усіх громадах України. Більше про проєкт на сайті ГО УЕК “Зелена Хвиля”. Під час онлайн-заходу відбудеться презентація основних етапів проєкту, виконавців, а також короткий огляд відкритої платформи i-Tree (США).

До участі запрошуємо місцевих активістів, зацікавлених представників громад та профільних організацій всієї Україні.

Реєстрація обов’язкова за посиланням

Захід відбуватиметься на платформі ZOOM: посилання на захід.

Разом із партнерами проєкту ми оберемо чотири пілотні громади в різних регіонах України для реалізації навчання усіх зацікавлених осіб та організації польових виїздів для обліку місцевих дерев за допомогою i-Tree Eco влітку 2022 року.

Долучайтеся! Кожне дерево важливе в адаптації громад до зміни клімату!

Контактна особа: Макуха Дар’я daria.makuha@ecoclubua.com

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки US Forestry Service International Programs у партнерстві з Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США), Агентством сприяння сталого розвитку Карпатського регіону “ФОРЗА”, ГО “Дунайсько-Карпатська Програма”.