Кампанія зі сталої міської мобільності стартувала у громадах Закарпаття

В рамках кампанії зі сталої міської мобільності проєкту SUMCITYNET команда ФОРЗИ відвідала в лютому 2023 року п'ять територіальних громад Закарпатської області.
З представниками Іршавської, Полянської, Богданської, Рахівської і Тячівської ТГ підіймали питання про стратегічне планування розвитку простору з врахуванням сталості, комфорту, безпеки, доступності для всіх груп населення.
В час війни кожен з населених пунктів зустрівся з викликами, бо є пріоритетніші питання (хоча вважаємо, що ця тема потребує окремих дискусій), певні фінансові обмеження у виділенні коштів на капітальні ремонти та т. п. Однак, ніщо не обмежує наші громади формувати коло однодумців вже і сьогодні, закладати і пропрацьовувати правильні орієнтири по розвитку свого селища/ міста після перемоги, готуватися до пошуку партнерів в Україні та за її межами, писати проєкти спрямовані на розвиток громади через сталу міську мобільність. Врешті, є рішення, які потребують більше волі та бажання, ніж коштів. Тому для цього варто вже мислити стратегічно і продумовувати чіткі кроки на користь своєї громади.
Також кампнія зі сталої міської мобільності пройде протягом березня-квітня 2023 року у ще декількох громадах Закарпаття, на Львівщині, Франківщині та Волині.
_______
Інформацію розміщено в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА
*Незважаючи на те, що назва країни «білорусь» присутня у назві транскордонної програми співпраці, починаючи з 24.02.2022 року співробітництво з нею не проводиться.