"Поділися дорогою" на Сімейному велозаїзді 2021

Правильні звички найкраще закріплюються у дружньому сімейному колі!
 
Нашу громадську організацію дуже втішила величезна кількість сімей, які взяли участь у масштабному велозаході 11 липня у місті Виноградів.
А також ми радіємо, що в рамках цієї події ФОРЗА забезпечила просвітницьку складову. Таким чином, кампанія «Поділися дорогою, поважай велосипедиста» розширила свою георгафію на ще одну територіальну громаду області. Говорили про правила взаємоповаги між усіма учасниками ДР, про дотримання ПДР велосипедистами, про засоби підвищеної видимості на дорозі, провели веловікторину, спілкувалися на дитячій локації з підростаючими велосипедистами і це тільки частина з того, що відбувалося у неділю у Виноградові! Розваги та знання можуть йти поруч і чудово доповнювати одне одного. Доведено «Сімейним велозаїздом»!
 
Ділимося красномовними кадрами, які розкажуть про цей драйвовий велодень ще більше!
Дякуємо Михайло Роман, Олександру Вінце @alex.vince.923 , всій команді співорганізаторів ГО "Я люблю Виноградів" за відкритість до об’єднання зусиль, а виноградівцям за віддану любов до найекологічнішого двоколісного виду транспорту!
 
Цей захід проводиться в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА