Це неймовірно! - відгук учасниці навчальної поїздки учнів шкільних лісництв

25 серпня 2016 р. в рамках проекту FOR SOC відбулась навчальна поїздка 23-х учнів шкільних лісництв Іршавського району до Камяницького лісництва Ужгродського району та Закарпатського еколого-натуралістичного центру.Мету поїздки було визначено як "Вчимось про ліс у лісі".

Публікуємо відгук учасниці поїздки Марії Юріної, 14 р. Марія на конкурсі  винахідницьких і раціоналізаторських проектів від НЕНЦ, Києв, у  травні 2016 р. зайняла 2 місце; отримала диплом ІІ ступеня і срібний кубок з науково-дослідницькою роботою "Гірська річка Синявка як об'єкт рекреації".

"Вчора (25.08.2016) мені випала честь бути учасником екскурсії від НПП "Зачарований край" та програми ForSoc (Forest for Society).
Це неймовірно!
Пізнавальна екскурсія в ЗОЕНЦ (Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр), знайомства з маленькими "жителями" центру, цікаві розповіді про унікальні дерева, які зростають в ЗОЕНЦ, дуже позитивна Алла Самойлова, яка вражає своєю чарівною посмішкою і світлим розумом, захоплюючі ігри, тренінги та знайомства один з одним - це був тільки початок!
Кам'яницьке лісництво!
Багато про нього чула: про його вишукану красу, незрівнянність, клопітку працю людей навколо нього тощо. Але це варто побачити!
Це настільки привабливо, чарівно, витончено, продумано, запаморочливо, природно, тендітно і т.д., що це потрібно побачити і затамувати подих...
Вельми вдячна ForSoc за приємні подарунки - ми всі були позитивно вражені!
Що ж, гадаю, ми маємо з чого брати приклад (Кам'яницьке лісництво) і над чим працювати!
Мені неймовірно приємна та думка, що існує FOR SOC для популяризації важливості лісів та розвитку нашого майбутнього покоління в "зеленій сфері".
Дякую, що ви є!"

Ми також вдячні всім учасникам навчальної поїздки за креативність та любов до лісу!

Довідково:
Проект «Ліси для суспільства - ліси без бар'єрів» (CBC01013) спрямований на створення транскордонного партнерства, яке, в свою чергу, сприятиме розвитку екологічного туризму та лісової освіти і популяризації культурної та природної спадщини на прикордонних територіях. Проект має на меті поліпшити можливості багатофункціонального ведення лісового господарства шляхом наданняг ромадських послуг для відвідувачів лісу, туристів, дітей та молоді, в тому числі інвалідів.
Координатор проекту – Національний лісовий центр у Зволені, Словаччина. Партнери проекту: МіськілісиКошице, Церковніліси Про Популо Попрад, лісовий коледж в Пряшеві, Національна рада інвалідів в СловацькійРеспубліці, ГО ФОРЗА, Національнийприродний парк «Зaчарований край», ЗОУЛМГ, Інститут підвищення кваліфікації лісівників з Норвегії.
Більш детальну нформацію про проект див. на www.forsoc.org та https://www.facebook.com/forsoc.eu/

Проект фінансується грантом королівства Норвегії через Норвезький фінансовий механізм / Співфінансується державним бюджетом Словацької Республіки
Словаччина-Україна: Співпраця через кордони /„Гранти ЄЕЗ та Норвегії – Співпраця для спільних цінностей  www.norwaygrants.org