Номінанти на 4 премії Європейського тижня мобільності 2021

Вже незабаром будуть оголошені переможці EUROPEANMOBILITYWEEK 2021!

Європейські міста, що увійшли в короткий список, були відібрані незалежною групою експертів з мобільності та транспорту, а чотири переможці отримають нагороди під час онлайн-церемонії 28 березня 2022року о 15:00 за центральноєвропейським часом.

Загалом є 4 номінації по 3 міста-претендента у кожній: EUROPEANMOBILITYWEEK 2021 для великих (більше 100 000 мешканців) та невеликих (менше 100 000 мешканців) муніципалітетів, нагорода за впровадження плану сталої міської мобільності та нагорода ЄТМ з безпеки дорожнього руху у містах. Вже хочете ознайомитися з переліком номінантів та коротким описом їхніх досягнень у сфері сталої міської мобільності у 2021-му році? Будь ласка :)

Номінація на нагороду EUROPEANMOBILITYWEEK 2021 для великих муніципалітетів (більше 100 000 мешканців) є:

 • Амадора (Португалія) - за залучення всіх вікових груп до участі у заходах із сталої мобільності - таких як велосипедні тури, випробування електромобілів та проведений спільний діалог з молодими журналістами-екологами і використання стратегічних рекламних партнерств з місцевими роздрібними магазинами.
 • Кассель (Німеччина) - за організацію творчих заходів протягом тижня, таких як пошук скарбів-талісманів кампанії по всьому місту та активне залучення дітей до сталої мобільності за допомогою пішохідних та велосипедних екскурсій.
 • Люлебургаз (Туреччина) - за підкреслення зв'язку між здоров'ям та сталою, активною мобільністю за допомогою діалогів з лікарями, що спеціалізуються в галузі неврології, психології та кардіології, а також за підвищення доступності тротуарів та багато іншого.

Номінація на нагороду EUROPEANMOBILITYWEEK 2021 для невеликих муніципалітетів (менше 100 000 мешканців) є:

 • Алімос (Греція) - за комплексну програму заходів, до якої були залучені люди та місцеві асоціації протягом усього тижня мобільності з 16 по 22 вересня, включаючи інтерактивну театральну інтерпретацію "історії велосипеда" та перетворення станцій громадського транспорту на місця для розваг.
 • Міахадас (Іспанія) - за присвячення особливої ​​уваги створенню безпечних шляхів до школи, велосипедних мереж та покращенню мобільності пішоходів, включаючи постійний перерозподіл дорожнього простору та помітніші знаки для транспортних засобів й пішоходів.
 • Валонго (Португалія) - за широкий спектр постійних заходів та заходів, що враховують громадську думку; за мультимодальний підхід, включно зі створенням привабливих пішохідних зон, нових та вдосконалених пандусів для інвалідних візків по всьому місту.

Номінація на премію за впровадження плану сталої міської мобільності (SUMP Award) і номінантами на неї є:

 • Мадрид (Іспанія) - за співпрацю із сектором охорони здоров'я для розробки планів з активних видів пересування та широкий спектр мультимодальних ініціатив, включаючи чистіші автомобілі та роль міста як пілотного у кампанії "місто 30 км на годину";
 • Південна Митровиця (Косово) - за планування стратегії, яка дозволить її жителям "не боятися" пересуватися пішки, їздити на велосипеді та безпечно взаємодіяти у громадських місцях завдяки заходам щодо запобігання нещасним випадкам, таким як план керування паркуванням та покращення стану громадського транспорту.
 • Тампере (Фінляндія) – за акцентування уваги на важливій ролі здоров'я та безпеки у сталій міській мобільності, включно з ініціативами для більш уразливих груп населення, а також взаємозв'язок здоров'я, рівності, навколишнього середовища та бідності шляхом підкреслення ролі мобільності у якісних міських просторах.

Номінація на нагороду ЄТМ з безпеки дорожнього руху у містах у 2021 році є:

 • Флоренція (Італія) – за демонстрацію важливості висвітлення даних у режимі реального часу для зниження небезпечних ситуацій на міських дорогах. Міська система моніторингу та аналізу ДТП включає геоприв'язку та характеристики доріг, що призвело до значного зниження кількості жертв на дорогах.
 • Ретимно (Греція) - за забезпечення балансу між роллю міста як великого туристичного центру та потребами місцевих жителів шляхом розробки варіантів мобільності, які покращують доступність та знижують аварійність на дорогах за рахунок акценту на активну мобільність та вдосконалений громадський транспорт.
 • Варшава (Польща) - за те, що поставила пішоходів на чільне місце, провівши амбітний аудит безпеки дорожнього руху - інноваційне дослідження, що проводиться протягом п'яти років, для визначення стратегій та рекомендацій щодо термінових та довгострокових покращень.

Захоплюємося успіхами всіх номінантів!
Тримаємо кулаки за найкращих і запрошуємо зареєструватися для перегляду трансляції: https://www.eventbrite.be/e/european-mobility-week-workshops-and-award-ceremony-2022-registration-259437764337 . Якщо не буде змоги долучитися в онлайні, ми обов'язково проінформуємо про результати на сторінках нашої ГО.

Першоджерело: https://mailchi.mp/13a57e914b43/press-releaseeuropean-commission-announces-sustainable-mobility-award-winners-15797385

#європейськийтижденьмобільності #EMW #MobilityWeek #EMW_Uzhhorod #Healthy #Safety #SUMCITYNET #простірдлялюдей #сталаміськамобільність #плансталоїміськоїмобільності #ПСММ #SUMP #PLBYUA
Ця інформація розміщена в рамках проєкту SUMCITYNET, Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст інформації не обов'язково відображає позицію ЄС і відповідальність за неї несе виключно ГО ФОРЗА