Три українські деревообробні підприємства на виставці Interzum 2015, 5-8 травня 2015 р.

Цього року найбільша світова виставка комплектуючих для меблевої промисловості Interzum 2015 (Кельн, Німеччина) мала 57 500 відвідувачів з 143 країн, більше, ніж минулого року. На цій виставці демонструються іновації й тенденції у меблевій промисловості та дизайні інтерєрів, які підхоплюються виробниками протягом наступних двох років, адже Interzum відбувається раз у два роки.

Так, цього року в сегменті «Природа та матеріали» прослідковувалися три тенденції:
Тенденція 1: Природність, використання масиву дерева або покриття з дерева
Тенденція 2: Індивідуальність
Тенденція 3: Високоглянцевий або навпаки матовий фініш

Швейцарська програма сприяння імпорту в країни ЄС і Швейцарію SIPPO організовує колективний стенд на Interzum вже втретє. На стенді SIPPO відвідувачі відкрили для себе нових постачальників високоякісних щитів з легкої деревини, меблевих щитів з дубу та буку, шпону струганого та натуральної кромки, гнутоклеєних деталей,декоративних стінових панелей з тику й кокосу – всього 10 підприємств з Індонезії, України, Сербії та Боснії. Українське підприємство ТОВ «К’Лен» на міжнародній виставці втретє, цього року підприємство представило свої меблеві новинки. ТОВ «Танфоран» та ПрАТ "ЄВРОШПОН-СМИГА" вдруге продемонстрували якість українського шпону та натуральної кромки.

В переддень виставки пройшов спеціальний тренінг, під час якого представники компаній опановували тонкощі продаж на міжнародному ринку. До слова, з метою підготовки компаній до участі у цій та інших міжнародних виставках, ГО «ФОРЗА» також організовувала тренінги з тим, щоб компанії мали змогу підвищити ефективність від міжнародних виставок, знали, як готуватися до виставки і що робити після її завершення для отримання конкретних результатів у вигляді нових договорів. З найпершого дня виставки і до останніх хвилин на стенді було людно: відбувались перемовини із існуючими та потенційними клієнтами. Протягом наступних місяців ми очікуємо хороших контрактів і вже знаємо, що навчилися більшого на цих кількох днях виставки, аніж протягом місяців теоретичних навчань.