Проект RERAM представлено депутатам Європарламенту

Представників проекту RERAM запросили представити свою «успішну історію»  депутатам Європейського парламенту на конференції «Разом будуємо орієнтоване на знання та передове сусідство ЄС», 31 березня 2015 р. у Європейському парламенті в Брюсселі.
 
Конференція організована спільно Генеральним Директоратом Європейської Комісії з досліджень та інновацій та двома комітетами Європейського парламенту – Комітетом міжнародних відносин та Комітетом промисловості, досліджень й енергії. Конференцію відкрили Голови обох Комітетів Елмар Брок та Єжі Бузек, а також Комісар ЄС Карлос Моедас та Латвійський Міністр освіти й науки Маріте Сейле.
 
Свій досвід успішної співпраці країн ЄС та країн Європейської політики сусідства в рамках 7-ї рамкової програми ЄС представили чотири дослідницькі проекти, які займаються вивченням синхротронного випромінювання; впливів зміни клімату на водні ресурси та безпеку; розробкою наноматеріалів. Проект RERAM був четвертим проектом, представленим на даній конференції. Радміла Устич (ГО ФОРЗА) та Др. Уве Кіс (Міжнародний Інститут Лісу та Деревини) розповіли про його цілі та перші результати міжнародної програми Тренінгу для тренерів та аудитів ресурсоефективності деревообробних підприємств в Україні.

Більше фотографій на сайті Європейського парламенту тут
Відео з конференції на сайті Європейського парламенту тут