Оголошення про конкурс на проведення дослідження освітніх потреб на території Закарпатської області в рамках проекту «Ліси для суспільства – ліси без бар‘єрів»

Шановні колеги, 

Наша організація оголошує конкурс на проведення дослідження освітніх потреб населення Закарпатської області.

Метою проведення дослідження є вивчення потреб населення задля підготовки адекватних умов і продуктів екологічної освіти та екологічного туризму на лісових територіях області.

Дослідження має бути сфокусоване на визначенні зацікавлення населення Закарпаття у екологічних питаннях, екологічній обізнаності, очікуваннях та потребах відвідувачів лісу стосовно багатофункціонального ведення лісового господарства, затребуваних послугах, продуктах та зручностях в лісі, зацікавленні у програмах екологічної освіти та лісовій педагогіці.

Цільовими групами, визначеними проектом та такими, на які спрямовуються заходи проекту є наступні:
А. Відвідувачі лісу і туристи (місцеве населення, населення районних та обласних центрів, рекреанти, туристи (пішохідні, велосипедні, екологічні).
Б. Представники закладів шкільної та позашкільної освіти (вчителі природничих наук, класні керівники, координатори екологічної освіти в школах, керівникам туристичних, екологічних, природничих гуртків, шкільних лісництв тощо).
В. Люди з обмеженими фізичними можливостями.

Заявки на виконання дослідження повинні містити інформацію про виконавця, опис подібних досліджень (назва дослідження, кількість респондентів, географія респондентів, період виконання), графік виконання робіт, бюджет виконання робіт.

Заявки просимо надсилати до 30 квітня 2016 р. на адресу ГО «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА»:
Svitlana.kuptsova@forza.org.ua з копією: admin@forza.org.ua
З запитаннями просимо звертатися за цими ж електронними адресами у зв‘язку з відсутністю телефонного контакту.
Результати оцінки заявок будуть повідомлені заявникам до 9 травня 2016 р.

Умови конкурсу - в угоді обов‘язків за наступним посиланням:
http://forza.org.ua/sites/default/files/tor_forsoc_ua.pdf