Круглий стіл - Гендерна ситуація в лісовій галузі України та країнах Дунайського регіону

4 березня 2021 року відбудеться онлайн круглий стіл «Гендерна ситуація в лісовій галузі України та країнах Дунайського регіону»

Запрошуємо представників та представниць управлінь лісового господарства та департаментів екології, лісогосподарських підприємств та природоохоронних територій, науково-дослідних установ та університетів, громадських організацій та усіх зацікавлених та/або відповідальних за питання забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у лісовій галузі.

Г͟о͟л͟о͟в͟н͟і͟ т͟е͟м͟и͟: презентація та обговорення звіту про гендерну ситуацію в лісовій галузі України та країнах Дунайського регіону обговорення потреб жінок, пов‘язаних з професійним розвитком та кар‘єрним зростанням представлення ініціатив та проєктів, що сприяють досягненню гендерної рівності в галузі лісового господарства та охорони природи.
Захід в͇і͇д͇к͇р͇и͇т͇и͇й для всіх, кого цікавить тема круглого столу.

Захід відбудеться на платформі Zoom з одночасною трансляцією на офіційній сторінці громадської організації "ФОРЗА" https://www.fb.com/ngoforza

Реєструйтеся на подію за посиланням: https://us02web.zoom.us/.../tZUucempqz4oG9ZoiXM7RQUrwUGnP...
Посилання на подію надійде на вказану Вами електронну пошту після реєстрації.
Кількість місць обмежена.

Круглий стіл «Гендерна ситуація в лісовій галузі України та країнах Дунайського регіону» проводиться в рамках проєкту «Ліси в жіночих руках». Проєкт реалізовується в рамках Дунайської транснаціональної програми (Інтерреґ) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Захід є винятковою відповідальністю ГО «ФОРЗА» i не обов’язково відображає погляди Дунайської транснаціональної програми або Європейського Союзу. Бачити менше